Анжеліка Рудницька презентувала проект “Реконструкція світу. Фотолисти з фронту”

Сьогодні у виставковій залі Великої Лаврської дзвіниці Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника відбулась презентація проекту Анжеліки Рудницької та Олександра Бригинця ...

Рудницька А.

Любов Єремічева

Сьогодні у виставковій залі Великої Лаврської дзвіниці Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника відбулась презентація проекту Анжеліки Рудницької та Олександра Бригинця “Реконструкція світу. Фотолисти з фронту”.

Привітати натхненників проекту прийшли урядовці, митці, друзі та всі небайдужі. Сам арт-проект – це жовто-синє мистецьке полотно 100×100 см, яке й позувало в різних фронтових місцях, його тримали та навіть символічно одягали на плечі українські бійці на вcій лінії фронту – від Широкиного до Станиці Луганської. Його авторка – мисткиня, журналістка, співачка Анжеліка Рудницька.

За словами ініціаторів проекту, у польових умовах повноцінну експозицію організувати складно, тому й обрали одне символічне полотно, яке у всіх мандрах супроводжував Олександр Бригинець.

Від якихось фотографій я плакала, від якихось усміхалася. Думаю, що в кожного з вас вони будуть викликати якісь свої особливі емоції. Головне, щоб ми пам’ятали, що коли пораниш палець, болить в серці. І ось сьогодні величезна частина нашої країни дуже поранена і мені, як митцеві, боляче і тому я намагаюсь робити все, що від мене залежить, щоб ці шрами якомога швидше заростали в наших душах. В тому числі намагаюся лікувати хлопців своєю любов’ю – інколи співаю для них, інколи малюю, інколи пишу листи…“, – зізналася Анжеліка Рудницька під час презентації.

На виставці представлені 12 фотознімків, які були обрані з близько 700-та. Кожен знімок говорить про надію, про віру в українську перемогу і силу нації, про нашу українську спільність і бажання краси навіть в умовах війни і руїн. Втім, кожен може побачити своє на цих світлинах. Виставка помандрує й далі Україною, а поки до 11 травня цього року вона перебуватиме в Києві.

Фото


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

Подолати травму війни: як в Україні впроваджують найефективніші терапії для лікування посттравматичного стресу

Де шукати психологічну допомогу: гарячі лінії та сервіси в Україні

Війна є війна: знову реагуємо на вживання "конфлікт в Україні" в повідомленнях НУО

Фінансова турбулентність: як ОГС України реагують на (при)зупинення грантового фінансування США

"Втрата ілюзій" уже відбулася: адаптивність надає нам спроможності боротись далі

[ви]СТОЇМО: консолідація українців заради спільної перемоги