Звернення журналістів «Стоп цензурі!» до колег

У відповідь на звіряче побиття нашої колеги Тетяни Чорновол закликаємо всіх українських журналістів присвятити сьогоднішні випуски новин і політичних програм, завтрашні номери видань лише одній темі ...

Стоп цензурі
Звернення журналістів «Стоп цензурі!» до колег

У відповідь на звіряче побиття нашої колеги Тетяни Чорновол закликаємо всіх українських журналістів присвятити сьогоднішні випуски новин і політичних програм, завтрашні номери видань лише одній темі – переслідуванню та репресіям проти активістів Євромайдану.

Сьогодні всі ЗМІ мають показати те, про що писала Тетяна, і що стало причиною замаху на її життя – розслідування корупції Януковича, Клюєва, Захарченка та інших високопосадовців. Ми маємо висвітлювати залякування та напади на всіх активістів, які брали участь у мирних акціях протесту, бо публічність стає ледь не єдиною можливістю захисту десятків і сотень людей.

Ми закликаємо всіх колег демонструвати те, як безкарність породжує насилля. Відсутність покарання за злочини у Врадіївці, в тому числі й політичної відповідальності, призвели до побиття студентів у ніч на 30 листопада, відсутність відповідальності за застосування сили на Євромайдані призвело до побиття Тані Чорновол та репресій проти активістів у всій країні.

Нагадуємо, що переважно злочини проти журналістів в Україні традиційно лишаються без розслідування, а винні не несуть відповідальності, в тому числі й за масове побиття журналістів на вул.Банковій 1 грудня. Це треба припинити.

Ми звертаємося до колег, які працюють у прес-службах відповідних міністерств та відомств – ви маєте докласти всіх зусиль, аби було проведено розслідування та максимально інформувати про його перебіг.

Якщо не буде розслідування та притягнення винних до відповідальності, хвиля насилля може заполонити Україну.

Джерело : «Стоп цензурі!»


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

Захист персональних даних в органах місцевого самоврядування не в пріоритеті - моніторинг

Народовладдя в дії: три історії громадських радників про силу змін в громадах

Волинський Інститут Права досліджує стан владно-громадської співпраці у двох громадах

Спільнота практики театру пригноблених розвивається через підтримку нових партнерств в роботі над суспільно-важливими темами

Посилення голосу ВПО: досвід Івано-Франківщини у зміцненні громад

Українські громади на шляху до євроінтеграції: як команди з прифронтових регіонів творять зміни попри війну