В Лубнах відзначили нагородами кращі практики підтримки літніх людей

20 вересня 2016 року Полтавська обласна молодіжна громадська організація «Твій Світ» провела тематичний захід «Немов ковток свіжого повітря…» в рамках якого було представлено і нагороджено кращі ...

Додано:
tviisvit

DSC_0046
В Лубнах відзначили нагородами кращі практики підтримки літніх людей

20 вересня 2016 року Полтавська обласна молодіжна громадська організація «Твій Світ» провела тематичний захід «Немов ковток свіжого повітря…» в рамках якого було представлено і нагороджено кращі практики підтримки літніх людей, що були реалізовані протягом двох років на Лубенщині. Захід традиційно відбувався за підтримки Німецького федерального фонду «Пам’ять. Відповідальність. Майбутнє», а в рамках програми фонду «Місце зустрічі: діалог» була розгорнута пересувна експозиція портретів дев’яти колишніх жертв нацизму.

Урочистості розпочалися з вітального слова керівника проекту Олександра Чепура, який зазначив, що за період його реалізації були здобуті певні досягнення і зміни в житті людей, що брали в ньому участь. Зокрема, було налагоджено тісну співпрацю з органами місцевого самоврядування, районної влади та іншими громадськими організаціями.

«Цей захід  – про проекти, які змінюють країну і служать людям. За два роки  було дуже багато кейсів саме з підтримки жертв тоталітарних режимів».

Перед присутніми виступили міський голова Олександр Грицаєнко та голова Лубенської райдержадміністрації Тетяна Качаненко. Навчальні заклади міста, громадські організації та окремі учасники проекту були відзначені подяками.

По завершенню офіційної частини,  на окремих локаціях були проведені майстер – клас з декупажу, вимірювання артеріального тиску, карткова гра «Країна Гідності».

Раїса Олександрівна Кошель, пенсіонер, голова Лубенської міськрайонної громадської організації “Союз жінок-трудівниць “За майбутнє дітей України, волонтер проекту говорить : «Я за все життя не бачила нічого, окрім тяжкої праці, а зараз у мене немов би відкрилось друге дихання. Після кожної зустрічі, я прихожу додому і довго думаю про сенс життя, про те, як я можу наповну прожити кожен день…» . З 2014 року Раїса Олександрівна почала регулярно відвідувати заходи проекту, є активним учасником зустрічей на базі центру порозуміння і діалогу. Відтоді вона говорить, що почала більше  відчувати  піклування про себе та бачити більшу повагу з боку підростаючого покоління.

Варто зазначити, що активності об’єднали представників різних поколінь, а  глядачі були  надзвичайно вражені виставкою портретів і історій колишніх жертв нацизму.

Від себе волонтери та учасники проекту з числа учнівської та студентської молоді відзначили словами вдячності організаторів проекту.


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Освітні курси для ветеранів/ок та членів їх родин: діє набір на професійні курси та бізнес-школи у Чернівецькій області

ВООЗ запустила глобальну ініціативу «3 до 35» для збереження мільйонів життів

Захист персональних даних в органах місцевого самоврядування не в пріоритеті - моніторинг

Народовладдя в дії: три історії громадських радників про силу змін в громадах

Волинський Інститут Права досліджує стан владно-громадської співпраці у двох громадах

Спільнота практики театру пригноблених розвивається через підтримку нових партнерств в роботі над суспільно-важливими темами