Жінки з числа ВПО в громадах Закарпаття можуть скористатись безплатною послугою соціального супроводу

Громадська організація "Спілка захисту громадянських свобод" здійснює безкоштовний соціальний супровід ВПО за методологією кейс менеджменту.Діяльність проводиться в рамках проекту ...

Додано:
cpilkasahystygromad

СЗГС_2
Жінки з числа ВПО в громадах Закарпаття можуть скористатись безплатною послугою соціального супроводу

Громадська організація “Спілка захисту громадянських свобод” здійснює безкоштовний соціальний супровід ВПО за методологією кейс менеджменту.

Діяльність проводиться в рамках проекту «Соціально-психологічна підтримка реінтеграції жінок – ВПО в місцевих громадах Закарпатської області».

Основною діяльністю кейс-менеджера є безпосередня допомога жінкам – ВПО, їх сім’ям та родичам оцінити й вирішити ситуацію, що склалася, визначити пріоритетні проблеми та доступні способи їх вирішення. Кейс-менеджер  підтримує внутрішньо переміщених осіб в спробах налагодити гідний рівень життя в новій громаді. 

Основними принципами роботи кейс-менеджерів в роботі з  бенефіціарами є дотримання прав людини, індивідуальний підхід, орієнтація послуг на потреби, врахування культурних та мовних особливостей, орієнтація на сильні сторони особистості, налагодження партнерських стосунків, застосування командного підходу в роботі.

Також кейс менеджер надає консультації  жінкам ВПО щодо отримання доступу до освітніх послуг в місцевих школах для їх дітей, щодо можливостей працевлаштування в громадах, пошуку житла та отримання медичних послуг.

Щоб скористатись безкоштовною послугою соціального супроводу кейс менеджера зверніться за номером телефону +380661518022 або напишіть на електронну адресу [email protected]

Публікація підготовлена за фінансової підтримки Чорноморського Фонду регіонального співробітництва – проєкту Німецького фонду Маршалла. Її зміст є виключною відповідальністю громадської організації “Спілка захисту громадянських свобод і не обов’язково відображає позицію Чорноморського Фонду регіонального співробітництва – проєкту Німецького фонду Маршалла.

#ПрямуємоРазом #ПрограмаСтійкість #BSTproject    




Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

У громадах Півдня України проводять картування місцевого неурядового сектору

Правоохоронці та фахівці громад Чернігівщини посилюють спроможність з протидії гендерно зумовленому насильству

Участь громадян у процесах відновлення: кейс Березнегуватської громади (Миколаївщина)

Відбулась настановча сесія програми «Урядування в умовах воєнного стану та післявоєнного відновлення»

Курси англійської для переселенців стартують у 8 містах України

У Тернополі нагородили переможців всеукраїнського конкурсу «Золотий фліпчарт»