Відкрито набір учасників до проєкту «Mental Labs»

Сучасні реалії життя спричиняють суттєві зміни в психоемоційні сфері людей, зокрема дезорієнтацію, підвищену тривожність, емоційне напруження. Це не лише значно погіршує ментальний стан, а й ...

Додано:
Rostyslav Semka

Набір учасників на проєкт Mental Labs  у Києві.
Відкрито набір учасників до проєкту «Mental Labs»

Сучасні реалії життя спричиняють суттєві зміни в психоемоційні сфері людей, зокрема дезорієнтацію, підвищену тривожність, емоційне напруження. Це не лише значно погіршує ментальний стан, а й призводить до проблем зі здоров’ям. Особливу увагу в контексті цього питання варто звернути на підлітків, вікові особливості яких характеризуються надмірними переживаннями, пов’язаних із самоідентифікацією, визначенням свого місця в соціумі. Також емоційне напруження та тривожність, спричинені труднощами організації освітнього процесу та невизначеності, відчувають їхні батьки та педагоги.

Для того, щоб подолати ці труднощі та врівноважити свій психологічний стан, ліцей «Educator» пропонує долучитися до проєкту «Mental Labs», що стартував з першого Лютого 2023 року. Його реалізація стала можливою завдяки локальній субсидії від федеральної компанії GIZ за дорученням Федерального уряду Німеччини. 

Головна мета проєкту полягає в створенні безпечного та сприятливого середовища для розвитку особистості, підтримка населення, що має важкий емоційний стан, спричинений війною.

Проєкт працює за трьома напрямками:

  • робота з підлітками (10-17 років):  арт-терапія, музична терапія, ерготерапія, заняття з театрального мистецтва та спорту, досліди з природознавчих дисциплін;
  • робота з батьками: заняття з коуч-психологом щодо відновлення ресурсного стану, мотивації, роботи з тривожністю, що сприятиме стабілізації психоемоційного стану учасників, відновленню впевненості в собі та мотивації.
  • робота з вчителями та молодіжними працівниками: заняття-супервізії та навчальні сесії підвищення кваліфікації, що допоможе запобігти вигоранню вчителів та молодіжних працівників. Для цієї категорії учасників у рамках проєкту буде створено посібник «Практичні вправи арт-терапії для корекції емоційного стану дітей та дорослих».

Завдяки розробленню відеоматеріалів (12 відео-занять) та посібника результати проєкту допоможуть популяризувати його вплив у межах країни та розширити кількість бенефіціарів.

Вже розпочато реєстрацію для участі у проєкті. Зареєструватись та переглянути розклад занять можна за посиланням.


Тематика публікації:             

Останні публікації цього розділу:

У громадах Півдня України проводять картування місцевого неурядового сектору

Правоохоронці та фахівці громад Чернігівщини посилюють спроможність з протидії гендерно зумовленому насильству

Участь громадян у процесах відновлення: кейс Березнегуватської громади (Миколаївщина)

Відбулась настановча сесія програми «Урядування в умовах воєнного стану та післявоєнного відновлення»

Курси англійської для переселенців стартують у 8 містах України

У Тернополі нагородили переможців всеукраїнського конкурсу «Золотий фліпчарт»