Коворкінг, приязний до представників громадського сектору

Коворкінги в умовах тривалого відключення електроенергії та погіршення якості мобільного зв'язку стали центрами ділової активності для великої кількості громадян.Попит на послуги коворкінгів зріс, ...

Додано:
Vasyl Polujko

коворкінг
Коворкінг, приязний до представників громадського сектору

Коворкінги в умовах тривалого відключення електроенергії та погіршення якості мобільного зв’язку стали центрами ділової активності для великої кількості громадян.

Попит на послуги коворкінгів зріс, відповідно і зросла на них ціна. Для громадських активістів та волонтерів така ситуація спричинила деякі незручності. Щоб їх виправити Громадська організація “Центр ділового партнрства” та Фонд розвитку громадських організацій “Західноукраїнський ресурсний центр” розробили механізм, завдяки якому стало можливим пільгове користування послугами коворкінгу “UPhub” представниками громадського сектору.

Центр ділового партнесртва, завдяки фінансовій допомозі Благодійного фонду “Центр медичних іновацій NOVO” компенсуватиме коворкінгу “UPhub” витрати, пов’язані з наданням послуг для представників громадянського суспільства. А Західноукраїнський ресурсний центр, в свою чергу, надав необхідне обладнання, яке буде доступним для користування. Таким чином, громадські активісти можуть отримати знижку у 40%. А представники громадських та благодійних організацій, що релокувались до міста Львова та Львівської області у 90%. Стандартна вартість оренди робочого місця становить від 400 грн.

Щоб отримати знижку, організаціям громадянського суспільства слід звернутись з листом-проханням у довільній формі на адресу ГО “Центр ділового партнерства” [email protected].


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

ZDOROVI на Європейському демографічному саміті в Брюсселі: як перинатальна програма допомагає Україні у боротьбі з демографічним кризом

Запрошення доєднатися до Коаліції надавачів соціальних послуг

«МХП Поруч» запускає ініціативу «Відновлені»: доступна реабілітація для захисників у громадах

Твій рух вперед 2.0: результати учасниць проєкту

Правозахисники представили докази злочинів РФ проти людяності

Місцева влада під прицілом: аналітичний звіт про злочини РФ проти громад