Ініціатива УкрЄдність: безкоштовна психологічна підтримка у воєнний час

Ініціатива “УкрЄдність” здійснює соціально-волонтерську діяльність, яка націлена на допомогу українцям, постраждалим від війни. У нашій команді працює понад 50 перевірених психологів – волонтерів.Ми ...

Додано:
Julia Lee

279531880_1963068820531954_7328996504964909651_n
Ініціатива УкрЄдність: безкоштовна психологічна підтримка у воєнний час

Ініціатива “УкрЄдність” здійснює соціально-волонтерську діяльність, яка націлена на допомогу українцям, постраждалим від війни. У нашій команді працює понад 50 перевірених психологів – волонтерів.

Ми пропонуємо кожному, хто потребує підтримки щонайменше 3 безкоштовних онлайн психотерапевтичні сеанси, які проводитимуть наші фахівці у сфері психічного здоров’я. Також проводяться інші заходи (групи підтримки, ресурсні групи, групи самодомоги). Ще на ресурсі кожен зможе для себе знайти підтримку у статтях.

Наша команда працює щоденно з 8:00 – 21:00.

ХТО МОЖЕ СТАТИ НАШИМ КЛІЄНТОМ?

Ми відкриті для усіх громадян України – тих, хто наразі залишається в країні та тих, кого війна змусила тимчасово переселитися. Усі наші зустрічі відбуваються онлайн, тому клієнтам необхідно мати стабільне інтернет з’єднання.

ЩО МИ ПРОПОНУЄМО?

  • Надішліть запит на консультацію, а ми у свою чергу підберемо для вас фахівця, відповідно до зазначених вами проблем, бажаного часу зустрічі та мови спілкування. Ви отримаєте сповіщення від організатора про день та час консультації.Наша команда працює з запитами які стосуються… (панівних атак, стресу, депресії) і т.д. викликаними ситуацією в країні. Ми залишаємо за спеціалістом право відмовити у тривалій терапії, яка була пов’язана з травмами, ситуаціями до воєнного стану.
  • Ви можете відвідувати безкоштовні підтримуючі групи, які вестимуть наші фахівці у зазначений час. Для цього потрібно зареєструватися. Опісля, на вашу скриньку прийде посилання на Zoom (попередньо потрібно встановити програму на свій смартфон чи ПК.)
  • Наш блог щоденно наповнюється корисним матеріалом. Практичні рекомендації, підтримка, лайфхаки від наших фахівців.

 


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Що зробив Меморіал у квітні: сторінка пам’яті Далі, дослідження практик меморіалізації, хвилина мовчання на івентах

Мистецькі майстерні проекту Creating Вridges

У громадах Півдня України проводять картування місцевого неурядового сектору

Правоохоронці та фахівці громад Чернігівщини посилюють спроможність з протидії гендерно зумовленому насильству

Участь громадян у процесах відновлення: кейс Березнегуватської громади (Миколаївщина)

Відбулась настановча сесія програми «Урядування в умовах воєнного стану та післявоєнного відновлення»

Коментувати не дозволено.