Відкрито реєстрацію на послугу “Онлайн-няня”

«Онлайн-няня» - безкоштовні розвиваючі заняття для дітей з родин медичних працівників (-ць), поліцейських, педагогів, соціальних робітників (-ць), волонтерів та представників (-ць) допомагаючих ...

медіа інтернет смм smm
Відкрито реєстрацію на послугу “Онлайн-няня”

«Онлайн-няня» – безкоштовні розвиваючі заняття для дітей з родин медичних працівників (-ць), поліцейських, педагогів, соціальних робітників (-ць), волонтерів та представників (-ць) допомагаючих професій в Бахмутському районі Донецької області та Попаснянському районі Луганської області.

«Онлайн-няня» – це класна можливість зайняти дітей під час літніх канікул, а для дорослих – знайти час на власні справи та турботу про себе.

Це онлайн допомога батькам та опікунам від кваліфікованих фахівців у формі індивідуальних та групових ігор, консультацій, пізнавальних занять для хлопчиків та дівчат.

Реєструйте на свою дитину на “Онлайн-няня” та ми зв’яжемося з вами, щоб домовитися про зручний час для заняття!

Посилання для реєстрації тут.

Ми розуміємо, що в умовах сьогоденного зростання напруги і змін в звичному образі життя батькам та піклувальникам важливо мати вільний час на себе, відновлення свого емоційного та фізичного стану.

Якщо у вас виникли питання або потрібна додаткова інформація:
+38 050 3869453, Ірина

Надання послуги “Онлайн-няня” стало можливим завдяки підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). Окремі думки, висловлені в матеріалах є виключною відповідальністю організації «Людина в біді» і не обов’язково відображають погляди Агентства USAID або Уряду США.


   

Останні публікації цього розділу:

Онлайн-курс від Prometheus: "Навігація повернення ветеранів: покроковий гід для компаній"

Післясмак екопроєкту у Солоному: як молодь змінює світ довкола себе

Менторська програма як можливість покращення діяльності організації

Триває конкурс з відбору кандидатів на членство в Національній раді з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції / CНІДу

Лідерство на максимум: як учнівське самоврядування допомагає школярам Кропивницького розкривати свій громадський потенціал

Як і навіщо у Суботцівській громаді молодь створила форум-театр