Київ — місто для/без держави: історико-урбаністичний воркшоп

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


64322712_2260621824019770_9092749479949369344_o
Київ — місто для/без держави: історико-урбаністичний воркшоп

Оголошується відбір на дводенний історико-урбаністичний воркшоп “Київ: місто для/без держави”, де досліджуватиметься, як міста переживають свою “столичність”.

Захід відбудеться 12-13 вересня у Києві.

У просторі критичності та дружньої взаємодії аналізуватимемо, як надання статусу столиці змінює міські практики та впливає на формування його культурної та історичної пам’яті.

У фокусі воркшопу — вивчення того, що пам’ятає Київ – колись столиця УНР, УРСР, а сьогодні — незалежної України. Як на його історичну пам’ять впливає державне будівництво та становлення політичної нації в умовах декомунізаційної та деколонізаційної трансформації пострадянського досвіду. Що робить влада для формування нашої історично пам’яті, та як ми на це реагуємо. Поговоримо і про те, яка роль пам’яті у дискусії про майбутнє міста.

До участі запрошуються представниці та представники різних суспільних і гуманітарних дисциплін: історики/-ині, урбаністи/-ки, соціологи/-ині, антропологи/-ині, культурологи/-ині, філософи/-ині, архітектори/-ки.

У програмі: публічна лекція від док. Уіллема Блейкера, дослідника культури та історії Східної Європи, чотири тематичні панелі, під час яких учасники/-ці презентують власні напрацювання, а також дослідницька прогулянка містом.

Щоб взяти участь потрібно до 1 липня (включно) надіслати на адресу [email protected]

1. резюме (до 3 сторінок);
2. дослідницьку пропозицію, яка включає тему і опис вашого дослідження, головні етапи здійснення, концепції, на які воно спирається, та методи дослідження (до 3 сторінок)

Організатори/-ки розглядають можливість компенсації витрат на проїзд в індивідуальному порядку. Із запитаннями про це звертайтеся листом на пошту: [email protected]

Більше деталей про можливість читайте за посиланням

Проект відбувається за підтримки видання МІКС “Місто-Історія-Культура-Суспільство”, Центру Урбаністичних Студій, Центру міської історії, Фонду імені Гайнріха Бьолля, КНУБА, Інституту історії України НАНУ, Бібліотеки ім. В. Заболотного.


Останні публікації цього розділу:

Тендер на закупівлю будівельних матеріалів та інструментів для проведення молодіжного обміну

Пошук консультанта з працевлаштування та самозайнятості

Тренери з проведення офлайн тренінгів з навчання переможців компоненту «Гранти групам взаємодопомоги»

Тендер на розробку цілей організаційного розвитку ГО Екодія

Послуги психотерапевта-супервізора

Конкурс пропозицій від організацій громадянського суспільства для сприяння ґендерній рівності в Україні