Надання правової допомоги для ВПО з ВІЛ, гепатитом та туберкульозом в Луганській області

6 жовтня у Станиці Луганській за ініціативи ГО “Суспільна служба правової допомоги” було проведено навчальний семінар "Надання ефективної правової та соціальної допомоги ВПО з ВІЛ, гепатитом та ...

Додано:
pela-lug

IMG_1986
Надання правової допомоги для ВПО з ВІЛ, гепатитом та туберкульозом в Луганській області

6 жовтня у Станиці Луганській за ініціативи ГО “Суспільна служба правової допомоги” було проведено навчальний семінар “Надання ефективної правової та соціальної допомоги ВПО з ВІЛ, гепатитом та туберкульозом”.

Протягом семінару представники органів місцевого самоврядування, волонтерських та громадських організацій вчились виявляти правові та соціальні потреби ВПО, розглянули стандарти надання правової та психологічної допомоги ВПО з ВІЛ, гепатитом та туберкульозом, дізнались про  різницю між стресом та травмою, обговорили поняття «синдром професійного вигорання» та його причини, симптоми, стадії, а також методи профілактики, вивчили особливості медичного обслуговування ВПО з ВІЛ, гепатитом та туберкульозом.

 – Наша мета – створити ефективну модель надання кваліфікованої правової допомоги для ВПО з ВІЛ, гепатитом та туберкульозом в Луганській області, яка зможе покращити їх стан та захистити права у відносинах з медичними або державними установами, – заявила представник ГО “Суспільна служба правової допомоги” Тетяна Плясунова.

 Участь у заходах також взяли ВПО, які представляють різні вразливі групи населення, які розповіли свої історії спілкування з державними органами, окреслили головні проблеми та потреби, що найбільш актуальні для них.

 Проект «Підвищення правових знань та надання системної  правової допомоги особам, що хворіють на ВІЛ, туберкульоз чи гепатит та мешкають на території Луганській області» реалізується ГО “Суспільна служба правової допомоги” за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.

 

 

 


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

У громадах Півдня України проводять картування місцевого неурядового сектору

Правоохоронці та фахівці громад Чернігівщини посилюють спроможність з протидії гендерно зумовленому насильству

Участь громадян у процесах відновлення: кейс Березнегуватської громади (Миколаївщина)

Відбулась настановча сесія програми «Урядування в умовах воєнного стану та післявоєнного відновлення»

Курси англійської для переселенців стартують у 8 містах України

У Тернополі нагородили переможців всеукраїнського конкурсу «Золотий фліпчарт»