#ТвояСправа. В Україні створили інструкцію, яка допоможе контролювати місцеву владу

В Україні триває інформаційна кампанія #ТвояСправа, у рамках якої громадські активісти розробили алгоритм “Як ефективно контролювати місцеву владу”. Мета цієї інструкції – поширити знання про ...

Додано:
Viktoriya Topol

maket-for-main2
#ТвояСправа. В Україні створили інструкцію, яка допоможе контролювати місцеву владу

В Україні триває інформаційна кампанія #ТвояСправа, у рамках якої громадські активісти розробили алгоритм “Як ефективно контролювати місцеву владу”. Мета цієї інструкції – поширити знання про громадянську відповідальність, а також залучити мешканців міст та селищ до моніторингу діяльності органів місцевої влади.

Інструкція складається з шести кроків, які пояснюють, що може зробити людина, якщо виявить зловживання під час використання бюджетних коштів. Ця інструкція має допомогти людям ретельніше контролювати місцеву владу та змотивувати їх діяти більш рішуче.

Працюючи за алгоритмом, можна вирішити більшість питань, що зазвичай хвилюють людей на місцях, – погані дороги, невідремонтовані школи та дитячі садки, поганий стан комунікаційної мережі, відсутність ліків у комунальних лікарнях тощо.

Зокрема, інструкція описує, як вчиняти, якщо людина виявила порушення – у чому може бути причина проблеми, як знайти відповідального за зловживання, які інтернет-ресурси допоможуть у моніторингу діяльності місцевої влади та де шукати підтримки в боротьбі за зміни.

Переглянути алгоритм можна за цим посиланням bit.ly/tvoyasprava.

Організаторами інформаційної кампанії є Центр локального самоврядування та Школа журналістики УКУ.

Інформаційний проект #ТвояСправа створено в межах проекту “Більше фактів для діалогу”, який реалізовує Інститут висвітлення війни та миру (IWPR) за підтримки Міністерства закордонних справ Королівства Нідерландів.

Контакти:

Вікторія Топол: +380500315335


Тематика публікації:                                        

Останні публікації цього розділу:

ZDOROVI на URC 2025: здоров’я як національна стратегія відновлення

Операційна ефективність в умовах війни: чому ZDOROVI інвестують у SEO-аудит та цифрові процеси

«Ланцюжок незламності»: національна акція єднання, що стала потужним ресурсом стійкості

Партнерство заради змін: Волинський Інститут Права розпочав новий проєкт для посилення співпраці влади і громадського сектору

Відновлення України починається з людини, і з тих, хто поруч із нею

Фестиваль «Золота рибка»: де риболовля стала терапією, а спільнота — ресурсом