Завдяки ГО на львівських пагорбах незабаром з’являться виноградні плантації

Адже міжнародна громадська організація «GLEN», львівський регіональний ландшафтний парк «Знесіння» та  громадська організація «Аналітичний центр «За ЕКОрозвиток»  запроваджують у цьому парку ...

Park Znesinnya Vineyard & Urban Garden
Завдяки ГО на львівських пагорбах незабаром з’являться виноградні плантації

Адже міжнародна громадська організація «GLEN», львівський регіональний ландшафтний парк «Знесіння» та  громадська організація «Аналітичний центр «За ЕКОрозвиток»  запроваджують у цьому парку соціально-екологічний проект «Park Znesinnya Vineyard & Urban Garden», аналогів котрому, як запевняють організатори, немає в Україні.

На початках небайдужі до стану міського довкілля львів’яни будуть прибирати південну частину парку «Знесіння» від надмірної рослинності та сміття. Метою ж самого проекту є підготувати місце для розвитку виноградарства та створення міського саду. Ентузіасти цієї ініціативи сподіваються, що в результаті її реалізації буде суттєво  покращено санітарний стан ділянки, відкриється чудова  панорама міста з вершин пагорба, а також відродиться давня культура виноградарства: «Ми хочемо зробити парк таким, яким він був ще у XVI ст. Отож згідно з принципами урбаністичного садівництва, кожен зможе вирощувати тут виноград, овочі та фрукти як спільні громадські  ресурси».

Повна ж реалізація проекту  розрахована на п’ять років.

А розчищення території розпочнеться вже 10 жовтня о 10.00. А 24 жовтня на Чернечій горі відбудуться виставка «Історія садівництва у Львові» та презентація проекту (з окремою програмою для дітей).

Park Znesinnya Vineyard & Urban Garden

Відтак, оргкомітет соціально-екологічного проекту «Park Znesinnya Vineyard & Urban Garden» просить всіх охочих долучитися до розчищення території у парку «Знесіння».  Контакти: [email protected] або за телефоном: 0973989565 (Святослав).

Автор: Ігор Галущак (Львів)


Тематика публікації:          

Останні публікації цього розділу:

Будувати спільноту в часи війни: як партисипативний театр змінює громади в Україні

Молодіжні ради отримали компʼютерну техніку та оснащення для роботи

ProjectPro: підтримка Європейського Союзу для українського бізнесу

Практика Театру Пригноблених увійшла до альбому інклюзивних мистецьких практик в Україні

Відчуття безпеки та інструменти впливу на його поліпшення: результати апробації у трьох громадах

Впровадження принципів сталого розвитку в Україні поки на початковій стадії, але головне – це залучати громади