Запрацював E-GOV — агрегатор сервісів електронного уряду

На платформі е-сервіси зібрані таким чином, щоб кожна людина змогла зайти на сайт та обрати те, що їй потрібно. Це підвищує рівень обізнаності людей про наявні послуги електронного уряду України та ...

2019 Mac Pro and MacBook Pro Mockup by Anthony Boyd Graphics
Запрацював E-GOV — агрегатор сервісів електронного уряду

На платформі е-сервіси зібрані таким чином, щоб кожна людина змогла зайти на сайт та обрати те, що їй потрібно. Це підвищує рівень обізнаності людей про наявні послуги електронного уряду України та допомагає популяризувати ідею e-government в цілому.

На платформі Egov.in.ua зібрано усі рішення електронного уряду в Україні.

Головна мета Egov.in.ua – популяризація сервісів електронного уряду в Україні, навчання цифровізації та спрощення процесу пошуку інформації. 

“Ситуація, яку останні декілька тижнів ми спостерігаємо навколо пандемії у зв’язку з коронавірусом ще раз показала нам наскільки сервіси електронного уряду важливі. Якщо раніше люди могли обирати між тим, щоб витрачати по декілька годин на бюрократичні процедури та черги і тим, щоб отримати послугу онлайн, то зараз у них навіть не залишилося вибору. Тому важливо бути готовими до змін, розвивати сервіси електронного уряду, відкривати реєстри, прибирати довідки, навчати людей користуватися інтернетом і комп’ютером. Зараз усі необхідні електронні послуги зібрані на одній платформі, інформація на якій буде постійно перевірятися на актуальність. Це значно прискорить діджиталізацію суспільства та створить нові звички”, – пояснює засновник платформи Egov.in.ua Ігор Ніколаєв.

У кожному регіональному центрі знаходиться представництво платформи, завдання якого оперативно повідомляти про всі зміни та оновлення.

Платформа підтримує створення нових сервісів та приймає заявки на надання грантів на реалізацію рішень реальних проблем в сфері egov.

Для того, щоб отримати грант, необхідно мати мінімально розроблений концепт проекту, який вирішує чітку проблему і який можна масштабувати, а також команду, яка покаже свою здатність розвивати цей проект.

 

За інформацією команди Egov.in.ua

 


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

Новий безоплатний курс про терапевтичне письмо від Ірени Карпи

В американському університеті презентували виставку з історії «Щедрика»

Клуб Добродіїв шукає менторів/ок для участі в проекті підтримки підлітків

"Майбутнє конкурентоспроможності Європи" та його уроки для євроінтеграції України

Рейтинг інституційної спроможності відновлення малих і середніх громад до 150 тис. мешканців на прикладі Дніпропетровської області (пілот)

Кодимська громада розпочала розробку стратегії розвитку