Задля рівності. В школах Дніпропетровщини проведуть аудит простору

В рамках проекту "БІГ. Безпека. Інклюзія. Гендер. Гендерний аудит як інструмент змін", який реалізує Гендерний Клуб Дніпро, наші експертки здійснюють візити до шкіл, що беруть участь у проекті, ...

2021_Павлоград школа проект БІГ
Задля рівності. В школах Дніпропетровщини проведуть аудит простору

В рамках проекту “БІГ. Безпека. Інклюзія. Гендер. Гендерний аудит як інструмент змін”, який реалізує Гендерний Клуб Дніпро, наші експертки здійснюють візити до шкіл, що беруть участь у проекті, проводять аудит простору та нетворкінгові зустрічі експерток і команд проекту. Перша зустріч відбулася у школі №11 м.Павлограда.

Під час візитів до шкіл експертки проекту аналізують наявність інформаційних стендів та їх наочність, звертають увагу на стан приміщень. Особлива увага – розвитку безбар’єрного простору, дружнього до сімей з дітьми та маломобільних осіб.

Нагадаємо, участь у проекті “БІГ. Безпека. Інклюзія. Гендер. Гендерний аудит як інструмент змін” беруть п’ять шкіл з міст Кам’янське, Павлоград, Жовті Води, Марганець на Дніпропетровщині. Він передбачає навчання дітей принципам рівності жінок і чоловіків. Інші важливі акценти – захист прав та убезпечення від насильства представниць/представників вразливих груп – дітей з інвалідністю, дітей з малозабезпечених сімей, представниць/представників національних/релігійних меншин тощо.

Активну участь в проекті беруть представники навчальних закладів, зокрема – вчительки, учениці та учні старших класів. За підтримки менторів команди з кожної школи створять та проведуть власні кампанії в соцмережах щодо гендерної рівності.

***
Проект “БІГ. Безпека, інклюзія, гендер в освіті” реалізує ГО “Гендерний клуб Дніпро” за підтримки Уряду Канади в рамках проекту «Жінки України: залучені, спроможні, незламні», що впроваджується організацією ПАКТ.

Лого проекта ПАКТ


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

Про стратегічну ціль ІІІ в Державній стратегії регіонального розвитку на 2021-2027 роки

Підсумки пілотної сертифікації «Роботодавець, дружній до молоді»

Розпізнавати та протидіяти. Як ми допомагали HeForShe говорити із студентами про гендерну дискримінацію

В Україні з’явилась перша недоступна реклама

Громадські монітори розробляють стратегії захисту вразливих груп населення 12 громад Луганщини

Державна фінансова підтримка місцевих друкованих медіа - дискусія за сприяння спільного проєкту ЄС та Ради Європи