Юна художниця з Бердянська створила листівки для Равлик-фесту

Бердянська ілюстраторка Анастасія Палієнко стала авторкою серії листівок, присвячених Всеукраїнського фестивалю анімації «Равлик-фест».  - Для мене створення листівок було зовсім новим досвідом. ...

Додано:
alla_brd

IMG_E5592
Юна художниця з Бердянська створила листівки для Равлик-фесту

Бердянська ілюстраторка Анастасія Палієнко стала авторкою серії листівок, присвячених Всеукраїнського фестивалю анімації «Равлик-фест».

  маленький

- Для мене створення листівок було зовсім новим досвідом. Раніше я ніколи не брала участі в подібних проектах. Дуже рада, що змогла долучитись до такого фестивалю. І вдячна своїм батькам яким довелось стати критиками та разом з командою Равлика аналізувати кожен макет.

На час фестивалю організатори виготовили декілька тисяч флаєрів за мотивами моїх малюнків, їх могли брати всі охочі, і вже на третій день не лишилось жодного. Приємно , що людям сподобалась моя творчість, – розповіла Анастасія.

 маленький2

- Історія з Настею вийшла просто незвичайною. На минулому Равлик-фесті проводив майстер-клас засновник «Toonguru animation studio» Володимир Ликов. Одним із завдань було намалювати різні носики для майбутнього персонажу. Після майстерні Володимир підійшов до мене з малюнком та сказав: це намалювала одна з учасниць, її звуть Настя, це дуже талановита робота, її треба розвивати свої навички, обов’язково знайдіть її та скажіть це. Ми шукали Настю цілий рік, і знайшли майже випадково. Переглядаючи стрічку в Інстаграм, я побачила знайомі носики. Ми зв’язалися с Настею, розповіли про те, що її роботи дуже сподобались Володимиру, та майже одразу виникла ідея спільного проекту – створити серію листівок.

Вона одразу зрозуміла всі задачі й видала перші результати наступного ж дня. Більше того, цей макет увійшов до колекції майже без змін. Потім було ще багато різних варіантів, і вибирати було досить непросто, адже навіть сирі версії були оригінальними й якісними.

Зараз листівки розлізаються по всій Україні. На минулих вихідних ми презентували збірку у Києві для школи анімації Pause To Play School, і її засновник Микита Кравцов образу сказав, якщо Настя приїде до Києва, ми готові навчити її безкоштовно. До речі, я забула сказати, зараз Насті 12 років,  вже принаймні дві студії анімації міжнародного рівня запрошують її до себе на безкоштовне навчання з можливістю подальшого працевлаштування. Саме такі історії надихають продовжувати робити фестиваль, – поділилась директорка фестивалю Равлик-фест Алла Мельничук.

IMG_5157 

Фестиваль відбувся за підтримки Міжнародного фонду “Відродження”


Тематика публікації:                

Останні публікації цього розділу:

Спільна заява представників громадянського суспільства та громадських організацій щодо перших політичних кроків Президента України Володимира Зеленського

Татарбунарський районний суд Одеської області підвищує довіру серед молоді

Тернопіль об’єднає молодь зі всієї України

До 140-річчя Симона Петлюри Інститут інститут національної пам’яті презентував відеоролик

Що «нареформували» уряд, парламент та НБУ за січень-березень 2019?

У Сумах відбувся «День кар’єри ЄС»