Юна художниця з Бердянська створила листівки для Равлик-фесту

Бердянська ілюстраторка Анастасія Палієнко стала авторкою серії листівок, присвячених Всеукраїнського фестивалю анімації «Равлик-фест».  - Для мене створення листівок було зовсім новим досвідом. ...

IMG_E5592
Юна художниця з Бердянська створила листівки для Равлик-фесту

Бердянська ілюстраторка Анастасія Палієнко стала авторкою серії листівок, присвячених Всеукраїнського фестивалю анімації «Равлик-фест».

  маленький

- Для мене створення листівок було зовсім новим досвідом. Раніше я ніколи не брала участі в подібних проектах. Дуже рада, що змогла долучитись до такого фестивалю. І вдячна своїм батькам яким довелось стати критиками та разом з командою Равлика аналізувати кожен макет.

На час фестивалю організатори виготовили декілька тисяч флаєрів за мотивами моїх малюнків, їх могли брати всі охочі, і вже на третій день не лишилось жодного. Приємно , що людям сподобалась моя творчість, – розповіла Анастасія.

 маленький2

- Історія з Настею вийшла просто незвичайною. На минулому Равлик-фесті проводив майстер-клас засновник «Toonguru animation studio» Володимир Ликов. Одним із завдань було намалювати різні носики для майбутнього персонажу. Після майстерні Володимир підійшов до мене з малюнком та сказав: це намалювала одна з учасниць, її звуть Настя, це дуже талановита робота, її треба розвивати свої навички, обов’язково знайдіть її та скажіть це. Ми шукали Настю цілий рік, і знайшли майже випадково. Переглядаючи стрічку в Інстаграм, я побачила знайомі носики. Ми зв’язалися с Настею, розповіли про те, що її роботи дуже сподобались Володимиру, та майже одразу виникла ідея спільного проекту – створити серію листівок.

Вона одразу зрозуміла всі задачі й видала перші результати наступного ж дня. Більше того, цей макет увійшов до колекції майже без змін. Потім було ще багато різних варіантів, і вибирати було досить непросто, адже навіть сирі версії були оригінальними й якісними.

Зараз листівки розлізаються по всій Україні. На минулих вихідних ми презентували збірку у Києві для школи анімації Pause To Play School, і її засновник Микита Кравцов образу сказав, якщо Настя приїде до Києва, ми готові навчити її безкоштовно. До речі, я забула сказати, зараз Насті 12 років,  вже принаймні дві студії анімації міжнародного рівня запрошують її до себе на безкоштовне навчання з можливістю подальшого працевлаштування. Саме такі історії надихають продовжувати робити фестиваль, – поділилась директорка фестивалю Равлик-фест Алла Мельничук.

IMG_5157 

Фестиваль відбувся за підтримки Міжнародного фонду “Відродження”


Тематика публікації:                

Останні публікації цього розділу:

Відчуття безпеки та інструменти впливу на його поліпшення: результати апробації у трьох громадах

Впровадження принципів сталого розвитку в Україні поки на початковій стадії, але головне – це залучати громади

На Хмельниччині провели дослідження розвитку соціального підприємництва у регіоні

Молодь Ріпкинської, Городнянської та Менської громад вчились впливати на життя своїх громад

Опитування громадських організацій від Представництва ЄС в Україні

У Городнянській громаді визначали сильні сторони та можливості для розвитку