Якість роботи полтавських комунальників залишає бажати кращого

В принципі, це очікуване явище при незадовільних результатах роботи, коли галуззю керують некомпетентні керівники, зовсім нічого дивного. Ну що може знати механізатор сільського господарства за ...

Додано:
socium.pl

Дизайн без назви
Якість роботи полтавських комунальників залишає бажати кращого

В принципі, це очікуване явище при незадовільних результатах роботи, коли галуззю керують некомпетентні керівники, зовсім нічого дивного. Ну що може знати механізатор сільського господарства за освітою в ефективному управлінні, плануванні, менеджменті, управлінню якістю – правильно, нічого, зовсім нічого, повідомив керівник інформаційного проекту „Управління якістю в суспільному середовищі” Групи інформаційних проектів Полтавщини Андрій Олєйніков.

Зимою в Полтаві були нерозчищені тротуари, дахи будинків, завдяки цьому велика кількість людей відвідали травмапункт, були навіть летальні випадки, навіть зараз залишки нерозчищеного снігу біля Білої альтанки, зазначив Андрій Володимирович

Можна скільки завгодно робити фантастичні „традиційні” і навіть „нетрадиційні” поїздки та обходи, але результат буде низьким, нема кому чепурити!

В рамках інформаційного проекту „Підтримай заходи із запобігання травматизму” було ініційовано дві петиції до Полтавської влади в 2016 році, що набрали необхідну кількість голосів, це ремонт центрального підземного пішохідного переходу та дороги спуску із Білої альтанки. Перехід тягнули майже 3 роки, зробивши ремонт дуже низької якості за чималі гроші, що вже дах протікає, зовсім не пристосований для пересування інвалидами-візочниками, лише на вигляд, насправді візочник таку висоту взяти не зможе, спуск вниз – це взагалі жах! Ремонт дороги-спуску з Білої альтанки теж не зміг витримати і півроку.

1 2 3 4 5 

Тротуар навпроти супермаркету, з якого торчить арматура чекає  ремонту вже 4 рік, комунальники спочатку вважали його „житловим будинком”, про що зазначали мені у своїх відповідях-відписках, потім обстежили його і годували обіцянками кожного року відремонтувати. Натомість комунальники проявили „ініціативу” з забруднення території, навпроти сміттєвих баків супермаркету, де можна ще 5-6 баків поставити, вони вирішили занепастити невеличку зелену зону, де полюбляють прогулюватись полтавці, підготувавши там вже територію для розміщення сміттєвих баків. Це просто нонсенс! Навіщо, якщо навпроти можна додати ще баків, і не буде засмічено додаткова територія, тим більше, що обслуговує їх одне підприємство.

Територія навколо Половчанського мосту це просто жах, відкриті каналізаційні люки. Я вже не кажу про інші численні багаторічні проблеми в ЖКГ, екологічні, проблемні питання з благоустрою, транспортом, оперативним реагуванням на звернення громадян в Полтаві.

І коли читаєш в ЗМІ статті про „геніальні” керівні кадри, про якісь „віртуальні досягнення та показники” – це просто виглядає смішно, кожен полтавець може вийти зі свого дому прогулятись навколо та віднайде численні проблемні питання, які чомусь дивним чином не бачить комунальна професура на „традиційних” фантастичних поїздках і обходах (на фото). Навіщо така кількість непотрібних керівників та ще й три посади заступників голів районних у м.Полтаві рад, які піклуються про ЖКХ та благоустрій? Так справи не робляться!

Попередній матеріал з цієї тематики: Непрофесіоналізм керівництва полтавських комунальників сприяє травматизму на вулицях міста


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Інклюзивне відновлення та відбудова: конференція та рекомендації від експертів

В Україні запустили безкоштовні онлайн-курси англійської для працівників ДСНС

Українські благодійники отримали високу оцінку від моніторингової місії Americares

Перспективи міжнародної STEM-стандартизації закладів освіти України у 2024 році

Відкриваємо шлях до майбутнього за допомогою "НАВІГАТОРА МАЙБУТНЬОГО"

Що думаєте про тему деінституціалізації?