Як впливати на прийняття рішень у громаді, користуючись Статутом Житомирської міської ОТГ

Про те, які інструменти прямої демократії, передбачені Статутом Житомирської міської ОТГ допоможуть впливати на прийняття рішень у громаді, розповідається в інфографіці, яку підготувала НУО «Сучасний ...

Додано:
modernformat

фотона сайт
Як впливати на прийняття рішень у громаді, користуючись Статутом Житомирської міської ОТГ

Про те, які інструменти прямої демократії, передбачені Статутом Житомирської міської ОТГ допоможуть впливати на прийняття рішень у громаді, розповідається в інфографіці, яку підготувала НУО «Сучасний Формат».

Громадська участь у процесі прийняття рішень є одним із демократичних принципів і також одним із способів забезпечення демократичного врядування на місцевому рівні, оскільки забезпечує громадянам і неурядовим організаціям можливість, поряд з виборами, домогтися того, щоб їхній голос був почутий.

Багато років Житомир залишався єдиним обласним центром без затвердженого статуту, і от у 2019 році Житомирська об’єднана територіальна громада таки отримала цей важливий документ.

Щоб популяризувати Статут, НУО «Сучасний формат» провела інформаційну кампанію, роз’яснюючи дієвість інструментівгромадської участі.

Інформаційні матеріали підготовлено в рамках впровадження проєкту Ради Європи «Сприяння участі громадян у демократичному процесі прийняття рішень в Україні».

Інструменти громадської участі-min


Тематика публікації:        

Останні публікації цього розділу:

«Сусідська варта» на Одещині сприяє вирішенню безпекових проблем у громадах

Забезпечення якісної освіти в громаді в умовах децентралізації

Оновлені умови дистанційного навчання у школах

Триває онлайн-курс про дистанційне навчання

Уряд виділив понад пів мільярда гривень на дезінфекційні засоби для шкіл

Гречка, концерти та дитячі майданчики: чому передвиборча «благодійність» шкодить благодійному сектору