Як створюється нова стратегія громадянського суспільства?

І як долучитись до її створення? Стратегія ГС2021+ є однією з секцій національної веб-конференції 24-25 квітня, інформація про перебіг подій за перший тиждень ініціативи.Насамперед “як долучитись?”. ...

Додано:
Moloda_Gromada

?????????????????????????????????????????????????
Як створюється нова стратегія громадянського суспільства?

І як долучитись до її створення? Стратегія ГС2021+ є однією з секцій національної веб-конференції 24-25 квітня, інформація про перебіг подій за перший тиждень ініціативи.

Насамперед “як долучитись?”. Заповнюєте онлайн форму за посиланням https://forms.gle/8Vw4iFQACsuFL7167. Рекомендуємо відразу вказати свій gmail (тобто імейл на Гугл) і на питання “До обговорення якого з питань конференції Ви бажаєте долучитись?” відмітити “Національна стратегія підтримки розвитку ГС з 2021року”. Не забудьте розповісти про вашу мотивацію та досвід, аби організатори мали можливість зорієнтуватись щодо вашої участі. Зазвичай у відповідь ви отримаєте посилання до робочого простору цієї секції (гуглдок), де ви надалі зможете поділитися своїм баченням на підставі власного досвіду та долучитися до спільнотворення. 

Перебіг подій за минулий тиждень.

  1. Спів-виконавці діючої стратегії (ГО “Молодіжна корпорація” та фонд “Молода громада”), які мають власний досвід з її впровадження, розуміються на її слабкі та сильні сторони дійшли згоди щодо актуальності цієї ініціативи. Фонд “Молода громада” надіслав пропозицію спільного проведення та обговорення іншим співвиконавцям (це ще 5 організацій/фондів) та представникам ГС у складі Координаційної ради сприяння розвитку громадянського суспільства (затвердженої Указом Президента України) Декілька організацій вже відгукнулися, згодом докладно поінформуємо про реакцію кожного з цих стейкхолдерів.
  2. Пропозиція була надіслана представникам міжнародних програм та фондів, які працюють в Україні, а також ОТГ/ОМС, обласним радам та державним адміністраціям. Цей процес ще триває, детальніше про участь міжнародних партнерів, ОМС та адміністрацій – у наступних тижневих новинах з перебігу організації національної веб-конференції.
  3. Розпочата кампанія в Фейсбуці для інформування та залучення активних громадян з таргетингом на кожну область. Кампанія проводиться зі сторінки “Впровадження Розумної Взаємодії” (https://www.facebook.com/eSelfgovernment) та репостами інших груп, сторінок та користувачів. За статистикою ФБ вже охоплено (reached) 293,966 користувачів. 
  4. За результатами заповнених онлайн форм на участь представництво областей на національній веб-конференціЇ за перший тиждень цієї ініціативи виглядає наступним чином:

Screenshot 2020-04-04 at 20.40.47

(наступний огляд подій чекайте через тиждень, 4 квітня)

ВАЖЛИВО: Стратегія ГС2021+ має бути спільною справою всіх зацікавлених учасників! 

Саме це намагаються забезпечити ініціатори, але без вас вони стратегію не створять. 

Долучайтеся!

P.S. Це огляд №1, а вже є більш актуальний

огляд№4 https://www.prostir.ua/?p=241231,

також якщо цікаво:

огляд №2 перебігу подій за наступний тиждень (до 4 квітня) доступний за посиланням https://www.prostir.ua/?news=hotujemos-do-natsionalnoji-veb-konferentsiji-hromadyanskoho-suspilstva,

огляд№3 (до 11 квітня) посилання

 

 


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Комунальне підприємство ухиляється від обліку дерев: громадська організація подала до суду

Молодь Світловодська готує масштабний фест у місті

Команда Let`s do it Ukraine відвідала Південь в рамках проєкту з подолання наслідків повені

Гуманітарні місії на Півдні тривають: волонтери додатково роздадуть 1000 обідів “Добра кухня”

Тютюнові акцизи рятують життя — податкові преференції неприпустимі

Вишнівецька громада на Тернопільщині отримала цифровий рентген-комплекс від Програми USAID DOBRE