«Як писати про економіку без помилок»: для кого стане у нагоді цей онлайн-курс?

З 11 жовтня розпочинається навчання на онлайн-курсі з економічної журналістики «Як писати про економіку без помилок», розробленому EdEra спільно з VoxUkraine та Київською школою економіки (KSE). ...

Додано:
Анна Казак

photo_2017-09-19_15-38-25
«Як писати про економіку без помилок»: для кого стане у нагоді цей онлайн-курс?

З 11 жовтня розпочинається навчання на онлайн-курсі з економічної журналістики «Як писати про економіку без помилок», розробленому EdEra спільно з VoxUkraine та Київською школою економіки (KSE).

Реєстрація на курс триває за посиланням: ed-era.com/sej-nomistakes

 

Автори курсу радять його практикуючим журналістам, студентам журналістських й економічних факультетів. Також курс буде корисним усім, хто прагне краще розібратися в основах економіки.

«Стати економічним журналістом в Україні не легко: в країні майже не залишилось ділових редакцій, на жодному з 39 факультетів журналістики студентів не вчать економіці. Але запит суспільства на економічну інформацію зростає, про це свідчить хоча б шалений дефіцит бізнес-журналістів. Наш онлайн-курс допоможе журналістам отримати базові знання в економіці, фінансах та роботі з даними. А найкращі студенти зможуть пройти практику у найкращих редакціях», – розповідає Борис Давиденко, головний редактор та СEO VoxUkraine.

Під час навчання на курсі студенти отримають актуальні знання з основ економіки, роботи з даними та корпоративними фінансами, а також навчаться виявляти маніпуляції чиновників і політиків з економічними показниками. 

Упродовж онлайн-курсу експерти розглянуть чотири модулі: «Економіка без помилок» (лектор – Віктор Ханжин, Ph. D. Університету Небраски-Лінкольна, Викладач Київської школи економіки (KSE), «Вступ до макроекономіки» (експерт – Олеся Верченко, Ph.D. Університету ш.Вірджинія (США), академічний директор KSE, викладач МВА-програм),  «Робота з даними» (експерт – Дмитро Остапчук, к.е.н., лідер проекту «DataVox», VoxUkraine), «Корпоративні фінанси», ( експерт – Олексій Соболев, керівник проекту «ProZorro.Продажі», радник Міністра інфраструктури України).

Навчання на онлайн-курсі передбачає перегляд відеолекцій, проходження інтерактивних завдань і тестів, а також написання есе та статті. Після успішного завершення курсу студенти отримають сертифікати.

Найкращі студенти зможуть пройти стажування в провідних українських медіа, зокрема, це «Українська правда», «Новое время», Liga.net, Interfax-Україна та продовжити навчання в Центрі вдосконалення економічної журналістики Київської школи економіки. 

Курс створений разом з VoxUkraine за сприяння партнерів – банку «Ощадбанк» та компанії «Енергетичні системи України» та є частиною Центру вдосконалення економічної журналістики при Київській школі економіки.  


Тематика публікації:        

Останні публікації цього розділу:

У громадах Півдня України проводять картування місцевого неурядового сектору

Правоохоронці та фахівці громад Чернігівщини посилюють спроможність з протидії гендерно зумовленому насильству

Участь громадян у процесах відновлення: кейс Березнегуватської громади (Миколаївщина)

Відбулась настановча сесія програми «Урядування в умовах воєнного стану та післявоєнного відновлення»

Курси англійської для переселенців стартують у 8 містах України

У Тернополі нагородили переможців всеукраїнського конкурсу «Золотий фліпчарт»