Як навчати школярів здорового способу життя?

Соціальна програма «Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів» опублікувала довідник – практичне керівництво для працівників навчальних закладів і батьків щодо того, як запроваджувати у ...

Фото3_Healthy Schools
Як навчати школярів здорового способу життя?

Соціальна програма «Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів» опублікувала довідник – практичне керівництво для працівників навчальних закладів і батьків щодо того, як запроваджувати у школах здоровий спосіб життя. Посібник містить рекомендації за трьома напрямами: раціональне харчування, фізична активність та організація здорового середовища.

Фото2_Healthy Schools

«Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів» – це всеукраїнська програма, яку реалізує Центр «Розвитку КСВ» та Mondelēz International Foundation за підтримки українського представництва UNICEF, Міністерства молоді та спорту, Міністерства освіти і науки та Міністерства охорони здоров’я. Програма стартувала восени минулого року і розрахована на трирічний період. Її мета – популяризація здорового способу життя, раціонального харчування серед учнів та концепції «здорового дизайну» рекреацій і приміщень, де перебувають і харчуються діти.

Довідник вийшов накладом 100 екземплярів та розповсюджуватиметься серед шкіл, що беруть учать у програмі «Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів». Також практичний курс доступний онлайн за посиланням на сайті програми.

«Навчити дітей дотримуватись правил здорового способу життя – це кропітка, тривала та багатокомпонентна робота. Отже, педагогам та батькам необхідно регулярно підвищувати мотивацію, формувати свідоме ставлення дітей до власного здоров’я та розвивати навички ЗСЖ. Програма «Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів» відкрила для учасників нові можливості втілення теоретичних знань в конкретні дії. Для багатьох – це можливість стати впевненішим в собі, можливість стати сильнішими духом і відрізнятися від загальної маси своїм непереборним прагненням бути здоровими та успішними. Посібник – це ресурс для практиків, який дозволяє поповнити свою скарбничку знань з питань ЗСЖ. Результати нашої праці направлені на формування компетентностей здорового способу життя, які не з’являються від природи, а виховуються наполегливою працею», – так прокоментувала вихід довідника Ірина Василашко з Інституту модернізації змісту освіти.

 

***

Довідка 

Програма «Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів»

*Healthy Schools: транслітерація «Хелсі скулз», переклад – «Здорові школи»

«Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів» – унікальна соціальна програма, яка реалізується  Центром «Розвиток КСВ» за підтримки Mondelēz International Foundation. Програма має на меті сприяти розвитку здорового харчування, фізичних активностей та свідомого ставлення до власного здоров’я у понад 500 школах, залучивши 17 500 дітей по всій Україні протягом трьох років. Програми Mondelēz International Foundation впроваджені цього року у 10 країнах світу.

 

Фонд Mondelēz International Foundation

**Mondelēz International Foundation: транслітерація «Монделіс інтернешнл фаундейшн», переклад – «Міжнародний фонд Монделіс»

Mondelēz International Foundation є міжнародною філантропною організацією Mondelēz International. Фонд сфокусований на трьох напрямках діяльності: інвестування в програми, що сприяють здоровому способу життя в громадах з найвищим ризиком та по всьому світу; надання гуманітарної допомоги через грошові кошти та продукцію під час стихійних лих; і заохочення та надихання колег інвестувати свої навички та таланти, щоб допомагати нашим місцевим громадам. Фонд Mondelēz International Foundation підтримує зобов’язання компанії Mondelēz International щодо впливу на зростання у чотирьох ключових сферах, в яких компанія може найбільше впливати на людей та планету: підтримка локальних громад, сталий розвиток, здорове харчування та безпека.

 

Дізнатись більше про Mondelēz International Foundation та партнерів можна тут:

 

CSR Ukraine, Центр «Розвиток КСВ» – експертна організація в Україні, що об’єднує понад 40 великих компаній, спільно з якими вже десять років просуває принципи сталого ведення бізнесу та соціальної відповідальності. Центр щорічно проводить масштабні дослідження з корпоративної соціальної відповідальності, реалізує власні соціальні проекти, надає консультації, проводить семінари та тренінги з КСВ питань та звітів як для приватних компаній, так і для державних органів влади. Є національним партнером CSR Europe (Брюссель, Бельгія) і Всесвітньої бізнес-ради зі сталого розвитку (Женева, Швейцарія).

Посилання: www.csr-ukraine.org.


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Спілка 33 організацій презентувала Дорожню карту забезпечення прав дитини

Проєкт Cedos з розвитку центрів спільнототворення переміг у конкурсі Єврокомісії

Громадськість та влада обговорили шляхи об’єднання зусиль для відновлення громад Луганщини

Регіональні етапи Національного конкурсу «Благодійна Україна-2023»: заявки приймаються до 30 квітня

Що думають херсонці? Опитування містян проводить Фонд Захист

В Червонограді відбулась реколекційна зустріч в рамках проєкту «Духовна формація волонтерів»