Як говорити про війну, аби світ почув? Дивіться на DOCUSPACE

Жодна війна не була так масово висвітлена в мережі, як ця. Однак чи наближає така публічність до перемоги? В онлайн-кінотеатрі DOCUSPACE зібрано записи трьох фестивальних подій про висвітлення війни, ...

Додано:
Docudays UA

2_53774168827248112581
Як говорити про війну, аби світ почув? Дивіться на DOCUSPACE

Жодна війна не була так масово висвітлена в мережі, як ця. Однак чи наближає така публічність до перемоги? В онлайн-кінотеатрі DOCUSPACE зібрано записи трьох фестивальних подій про висвітлення війни, з яких дізнаєтеся: які меседжі про війну ефективно працюють за кордоном; як журналістика може сприяти правосуддю й, зрештою, чи варто називати теперішні події геноцидом?

 

Голоси України: як говорити про війну, аби світ розумів

DOC_23_1

Спікер(к)и: Наталка Гуменюк, Том Дженінгс, Мстислав Чернов, Роман Любий. Модерує Марія Бучельнікова.

Як бути почутими, розповідаючи про Україну за кордоном, та якими аргументами опонувати тим, хто не вірить у нашу перемогу? Разом з воєнним кореспондентом та режисером Мстиславом Черновим, режисером Романом Любим, журналісткою Наталкою Гуменюк та документалістом Томом Дженінгсом, говоримо про найуспішніший досвід у донесенні правди про російську агресію в Україні світові. 

 

Сторітелінг на війні: як журналіст(к)и можуть допомогти у звершенні правосуддя? 

DOC_23_2

Спікер(к)и: Ед Вулліамі та Ілля Пономаренко.

Як журналістська робота може бути корисною у притягненні до відповідальності воєнних злочинців? Про це розповідає Ед Вулліамі — легендарний англо-ірландський репортер, перший журналіст з часів Нюрнберзького процесу, що свідчив у Гаазі, в Міжнародному кримінальному суді, у справі воєнних злочинів у колишній Югославії. Ед викрив існування концентраційних таборів й таборів смерті. Згодом його статті та свідчення використали як докази проти воєнних злочинців на трибуналі. 

Разом з Іллею Пономаренком, українським журналістом, що розповідає про війну на сторінках The Kyiv Independent, вони розмірковують, як, залежно від швидкості передачі інформації, змінюється характер війни. 

 

Конфлікт, війна, геноцид? Що напишуть про російську агресію підручники з історії?

DOC_23_3

Спікер(к)и: Юрій Бєлоусов, Дмитро Коваль. Модерує Роман Коляда.

Що таке геноцид і чи вчиняє його Росія в Україні? Разом з експерт(к)ами, представником Офісу Генпрокурора Юрієм Бєлоусовим та юристом, спеціалістом з міжнародного гуманітарного права Дмитром Ковалем, ми розібрали ознаки геноциду та означили, які довгострокові наслідки для Росії матиме визнання та доведення фактів геноциду в її діях на території України. 

У подальших дайджестах шукайте більше анонсів — про зустрічі майстерні DOCU/КЛАС, події програми DOCU/СИНТЕЗ, а також публічні дискусії індустрійної платформи DOCU/PRO.

 

Джерело: Docudays UA.


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

У Львові відбулась вулична акція «Насильство — не традиція»

«Ба та Ді проти брехні»: медіа ШоТам презентує новий проєкт для старшого покоління

Рік завершується, а робота в третьому секторі ні

Платформа майбутньої професії: В Україні розвиватимуть напрямок профорієнтації підлітків з вразливих категорій населення

Женевська декларація прав дитини 2024

У 4 старостатах Білозерської громади на Херсонщині стартував проєкт з утеплення укриттів для безпечного перебування в холодний період