WikiInvestigation оприлюднив деталі про хакерів, за яких обіцяють винагороду в мільйон доларів

На платформі краудсорсингових розслідувань WikiInvestigation ввечері 23 липня з'явилося розслідування щодо двох кіберзлочинців, які розшукуються за звинуваченням у змові з метою вчинення шахрайства з ...

116043921_10158202047661936_5908903273459390232_o
WikiInvestigation оприлюднив деталі про хакерів, за яких обіцяють винагороду в мільйон доларів

На платформі краудсорсингових розслідувань WikiInvestigation ввечері 23 липня з’явилося розслідування щодо двох кіберзлочинців, які розшукуються за звинуваченням у змові з метою вчинення шахрайства з цінними і в шахрайстві з використанням засобів зв’язку. 

Автор розслідування “Хлопці на мільйон. Що відомо про хакерів, за яких США обіцяють мільйон доларів?” Олександр Волошин опублікував назви компаній, де один з хакерів є засновником та власником, знайшов сторінку в російській соцмережі одного з кіберзлочинців, оприлюднив пости з соцмереж одного з хакерів, які він публікував лише через 2 тижні після того, як суд США визнав його винним по 16 епізодах, та пообіцяв, що далі буде продовження. 

Нагадаємо, напередодні на сторінці у Фейсбук Посольства США в Україні з’явилася інформація щодо розшуку двох кіберзлочинців, які здійснили масштабне шахрайство з цінними паперами. У Посольстві пообіцяли винагороду в 1 млн дол за будь-яку інформацію, яка допоможе засудити хакерів Артема Радченка та Олександра Єременка.

116043921_10158202047661936_5908903273459390232_o

“Секретна служба США спільно з Державним Департаментом США оголошує винагороду до 1 000 000 доларів США (до 1 мільйона доларів США за кожного втікача) за надання інформації, що призведе до арешту або засудження цих осіб, які переховуються від органів правосуддя. Особи, котрі мають будь-яку інформацію з цього приводу можуть зв’язатися з Секретною Службою США за адресою електронної пошти…”,- йдеться у повідомленні Посольства США в Україні на сторінці у Фейсбук.

Артем Радченко та Олександр Яременко – учасники угруповання, яке п’ять років викрадало дані для заробітку на фондовому ринку. 

У січні 2019 року влада США висунула звинувачення українським хакерам у зв’язку з їхньою участю в схемі обміну інформацією, отриманою шляхом проникнення в базу даних Комісії з цінних паперів і бірж США (SEC).

В обвинувальному акті з 16 пунктів, поданому до окружного суду США в Нью-Йорку, Міністерство юстиції США звинуватило Єременка та Радченка у шахрайській цифровій діяльності та змові для такої діяльності.  

“Обвинувачення стверджує, що Радченко та Єременко зламали систему зброру та аналізу даних (EDGAR) Комісії з цінних паперів та бірж (SEC) та викрали тисячі конфіденційних файлів, які потім продали для власної вигоди”,  – нагадує Держдеп.

Комісія після цього подала цивільний позов проти Єременка та ще кількох фізичних і юридичних осіб.

 


Тематика публікації:        

Останні публікації цього розділу:

Поліцейські, освітяни і ОГС обговорили результати спільної трирічної роботи за підтримки ЄС над створенням безпечного цифрового середовища для дітей

У ліцеї на Сумщині з’явилася модернізована система вентиляції, що забезпечує комфортні умови для навчання

В Україні представили унікальний посібник для молодіжних центрів

Козелецька громада пише стратегію розвитку за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»

Планування розвитку територіальної громади

У Чорнобаївській громаді на Херсонщині буде реалізовано 4 проєкти, запропоновані мешканцями