Вивчення готовності для застосування хворими на туберкульоз коротких режимів і нових препаратів

22 грудня 2017 р. в Національному Інституті фтизіатрії і пульмонології ім. Ф.Г. Яновського НАМН України відбувся круглий стіл «Вивчення готовності громадськості, пацієнтів і їх оточення, медичних ...

2017_12_22_RT_Kiev_09
Вивчення готовності для застосування хворими на туберкульоз коротких режимів і нових препаратів

22 грудня 2017 р. в Національному Інституті фтизіатрії і пульмонології ім. Ф.Г. Яновського НАМН України відбувся круглий стіл «Вивчення готовності громадськості, пацієнтів і їх оточення, медичних систем для застосування хворими на туберкульоз коротких режимів і нових препаратів в Україні».

 Круглий стіл організований Національним інститутом фтизіатрії і пульмонології ім. Ф. Яновського, БО «Фундація «Громадський рух «Українці проти туберкульозу», Всеукраїнською асоціацією людей, які перехворіли на туберкульоз «Сильніші за ТБ» за підтримки міжнародної організації The Global Alliance for TB Drug Development, Inc. 

Мета заходу – інформування зацікавлених сторін про результати підготовки до проведення операційного дослідження «Вивчення готовності громадськості, пацієнтів і їх оточення, медичних систем для застосування хворими на туберкульоз коротких режимів і нових препаратів в Україні», та інформування про покроковий алгоритм «step by step» його проведення.

Участь у круглому столі взяли представники Міністерства охорони здоров’я України, ДУ «Центр громадського здоров’я МОЗ України», Всеукраїнської асоціації людей, які перехворіли на туберкульоз «Сильніші за ТБ», Коаліції організацій «Зупинимо туберкульоз разом», протитуберкульозних закладів м. Києва та Київської області, міжнародних та національних неурядових організацій.


Тематика публікації:        

Останні публікації цього розділу:

У Житомирі обговорили Рік дії Закону «Про медіа»

Захоплююча подорож до внутрішнього ресурсу: підсумок майстер-класів від Центру АХАЛАР

Інклюзивне відновлення та відбудова: конференція та рекомендації від експертів

В Україні запустили онлайн-курси англійської для працівників ДСНС

Українські благодійники отримали високу оцінку від моніторингової місії Americares

Перспективи міжнародної STEM-стандартизації закладів освіти України у 2024 році