Вивчаємо елементи доступності

Заняття проводилося онлайн 19 жовтня в рамках проекту «Адвокати покращення соціальних послуг в умовах воєнного стану для постраждалих та громад Львівської та Закарпатської областей», який реалізує ...

Додано:
dobrobut

vyvchayemo-elementy-dostupnosti-image-normal
Вивчаємо елементи доступності

Заняття проводилося онлайн 19 жовтня в рамках проекту «Адвокати покращення соціальних послуг в умовах воєнного стану для постраждалих та громад Львівської та Закарпатської областей», який реалізує громадська організація «Жінки та діти з інвалідністю Північного Донбасу».

Учасники навчання зупинили свою увагу цього разу на облаштуванні об’єктів елементами доступності: візуальними та тактильними, а також на помилках, які виникають при застосування цих елементів на різних об’єктах.

Тренером навчання виступив експерт-практик, консультант з питань без бар’єрного середовища Євгеній Свет.

«Відсутність громадського контролю при облаштуванні безбар’єрного простору призводить до суттєвих помилок, – вважає Євгеній Свет. - Бувають об’єкти, при облаштуванні яких прагнення чітко відповідати нормативним вимогам суперечить здоровому глузду. Уникнути помилок дозволяє чітке розуміння того, яким бачать світ різні представники маломобільних груп».

В основу заняття були покладені практичні приклади сучасного благоустрою, обговорюючи які, учасники навчилися самостійно визначати доступність об’єктів та правильні варіації розміщення візуальних та тактильних елементів. Які в свою чергу є і елементами універсального дизайну та правильне використання яких, бажано на всіх об’єктах надання різних послуг в громадах так точно.

***

Цей захід проводиться Громадською організацією «Жінки та діти з інвалідністю Північного Донбасу» в рамках проєкту «Адвокати покращення соціальних послуг в умовах воєнного стану для постраждалих та громад Львівської та Закарпатської областей» та став можливим завдяки Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) та щирій підтримці американського народу через Проєкт USAID «ГОВЕРЛА».

Зміст цього заходу не обов’язково відображає погляди USAID та Уряду США.


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

Налагодження процесу реабілітації в умовах воєнного стану

Перспективи впровадження інклюзії обговорили у другий день форуму «Світ без обмежень»

Форум «Світ без обмежень» зібрав спільноту партнерів з 16 областей України

Записати подкаст, провести подію, попрацювати — в Українсько-данському молодіжному домі в Києві

Відбулася презентація другого кварталу грантових заявок UCSIRP

ГО закликають голів місцевих органів влади взяти в роботу еко-чеклист для громад України