Вивчай українську в смартфоні

Місто Мелітополь Запорізької області в останні часи багато в чому стає першим. Місто активно розвивається, реалізуються інноваційні проєкти, впроваджуються зміни в громадському житті.Першим створеним ...

Додано:
Тетяна

укр_телнграм
Вивчай українську в смартфоні

Місто Мелітополь Запорізької області в останні часи багато в чому стає першим. Місто активно розвивається, реалізуються інноваційні проєкти, впроваджуються зміни в громадському житті.

Першим створеним в місті соціальним підприємством став Центр освіти дорослих «Перший», заснований ентузіастами просування цінності навчання впродовж життя  у формі громадської спілку в 2018 році. Наразі Центр є знаним провайдером освітніх послуг для дорослих в регіоні, детальніше про його діяльність можна дізнатися на сайті організації http://pershyi.org.ua/.

Наразі в Центрі розроблено та впроваджується понад 40 короткострокових освітніх програм та курсів за різними напрямками. Серед яких є курси з підвищення кваліфікації та перекваліфікації, програми з розвитку професійних навичок та особистісного зростання, громадянської освіти та здорового способу життя.

Виклики 2020 року, попри зрозумілих ускладнень у роботі Центру, додали імпульсу до пошуку нових форматів освітньої діяльності. З успіхом було впроваджено онлайн-формати навчання, деякі курси переведено у змішаний формат навчання без втрати якості, ба, навіть більше – з підвищенням доступності курсів до більш широкої цільової аудиторії.

В 2021 році Центр започатковує новий формат навчання «Перший» у смартфоні». Виклики сьогодення, напружені графіки, віддалена робота, дистанційка у дітей в школі, незручний графік роботи громадського транспорту… багато ще чого може завадити потенційним учасникам освітніх програм спланувати ефективне навчання та вчасно і в повному обсязі відвідати заняття на курсах Центру освіти дорослих «Перший». Впровадження навчання на мікрокурсах у форматі мінімарафонів, сподівається команда Центру, стане у нагоді тим, хто хоче зберегти свій час та дозволить проходити навчання у зручному для кожного темпі, в комфортному місці, у найнаближеніший спосіб – у власному смартфоні.

Принцип навчання на мінімарафонах такий: щодня, протягом тижня, о 7 ранку на спеціальному телеграм-каналі мікрокурсу будуть з’являтися матеріали кожного з 7 занять курсу, включно із завданнями для самостійного опрацювання. До кінця дня необхідно виконувати завдання і скидати в спеціальний чат в телеграмі, створений для спілкування учасників навчання та тренера. Хто робитиме всі завдання вчасно, той отримає коментарі та пояснення тренера до виконаних завдань, матиме змогу поділитися з іншими учасниками своїми труднощами та досягненнями, перевірити правильність свого розуміння тематики та відчути підтримку однодумців, а по завершенню навчання за бажання можна буде отримати відповідний сертифікат.

І першим із мікрокурсів вирішено провести найважливіший та корисний кожному мінімарафон розмовної української мови «УКРАЇНСЬКА НА ЩОДЕНЬ» від професійної тренерки, філологині, письменниці Олени Даниліної.

Мовний закон прийнято і поступово впроваджується в дію. Наше завдання як громадян правової держави – виконувати норми закону. Цей курс заплановано на допомогу покращення мовленнєвих навичок у побутовому спілкуванні, проте авторка наголошує: «Мова – не примус, а необхідність. Мова – це зовсім не просто про те, як замовити кави чи придбати машину, мова – це самоідентифікація. Говорю українською означає – я українець!». І з нею неможна не погодитися.

Запрошуємо всіх зацікавлених у підвищенні рівня володіння українською мовою долучитися до міні-марафону «УКРАЇНСЬКА НА ЩОДЕНЬ», який стартує вже 22 лютого. Реєструйтеся за посиланням та навчайтеся із задоволенням!


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Інклюзивне відновлення та відбудова: конференція та рекомендації від експертів

В Україні запустили безкоштовні онлайн-курси англійської для працівників ДСНС

Українські благодійники отримали високу оцінку від моніторингової місії Americares

Перспективи міжнародної STEM-стандартизації закладів освіти України у 2024 році

Відкриваємо шлях до майбутнього за допомогою "НАВІГАТОРА МАЙБУТНЬОГО"

Що думаєте про тему деінституціалізації?