Вивчай українську в смартфоні

Місто Мелітополь Запорізької області в останні часи багато в чому стає першим. Місто активно розвивається, реалізуються інноваційні проєкти, впроваджуються зміни в громадському житті.Першим створеним ...

Додано:
Тетяна

укр_телнграм
Вивчай українську в смартфоні

Місто Мелітополь Запорізької області в останні часи багато в чому стає першим. Місто активно розвивається, реалізуються інноваційні проєкти, впроваджуються зміни в громадському житті.

Першим створеним в місті соціальним підприємством став Центр освіти дорослих «Перший», заснований ентузіастами просування цінності навчання впродовж життя  у формі громадської спілку в 2018 році. Наразі Центр є знаним провайдером освітніх послуг для дорослих в регіоні, детальніше про його діяльність можна дізнатися на сайті організації http://pershyi.org.ua/.

Наразі в Центрі розроблено та впроваджується понад 40 короткострокових освітніх програм та курсів за різними напрямками. Серед яких є курси з підвищення кваліфікації та перекваліфікації, програми з розвитку професійних навичок та особистісного зростання, громадянської освіти та здорового способу життя.

Виклики 2020 року, попри зрозумілих ускладнень у роботі Центру, додали імпульсу до пошуку нових форматів освітньої діяльності. З успіхом було впроваджено онлайн-формати навчання, деякі курси переведено у змішаний формат навчання без втрати якості, ба, навіть більше – з підвищенням доступності курсів до більш широкої цільової аудиторії.

В 2021 році Центр започатковує новий формат навчання «Перший» у смартфоні». Виклики сьогодення, напружені графіки, віддалена робота, дистанційка у дітей в школі, незручний графік роботи громадського транспорту… багато ще чого може завадити потенційним учасникам освітніх програм спланувати ефективне навчання та вчасно і в повному обсязі відвідати заняття на курсах Центру освіти дорослих «Перший». Впровадження навчання на мікрокурсах у форматі мінімарафонів, сподівається команда Центру, стане у нагоді тим, хто хоче зберегти свій час та дозволить проходити навчання у зручному для кожного темпі, в комфортному місці, у найнаближеніший спосіб – у власному смартфоні.

Принцип навчання на мінімарафонах такий: щодня, протягом тижня, о 7 ранку на спеціальному телеграм-каналі мікрокурсу будуть з’являтися матеріали кожного з 7 занять курсу, включно із завданнями для самостійного опрацювання. До кінця дня необхідно виконувати завдання і скидати в спеціальний чат в телеграмі, створений для спілкування учасників навчання та тренера. Хто робитиме всі завдання вчасно, той отримає коментарі та пояснення тренера до виконаних завдань, матиме змогу поділитися з іншими учасниками своїми труднощами та досягненнями, перевірити правильність свого розуміння тематики та відчути підтримку однодумців, а по завершенню навчання за бажання можна буде отримати відповідний сертифікат.

І першим із мікрокурсів вирішено провести найважливіший та корисний кожному мінімарафон розмовної української мови «УКРАЇНСЬКА НА ЩОДЕНЬ» від професійної тренерки, філологині, письменниці Олени Даниліної.

Мовний закон прийнято і поступово впроваджується в дію. Наше завдання як громадян правової держави – виконувати норми закону. Цей курс заплановано на допомогу покращення мовленнєвих навичок у побутовому спілкуванні, проте авторка наголошує: «Мова – не примус, а необхідність. Мова – це зовсім не просто про те, як замовити кави чи придбати машину, мова – це самоідентифікація. Говорю українською означає – я українець!». І з нею неможна не погодитися.

Запрошуємо всіх зацікавлених у підвищенні рівня володіння українською мовою долучитися до міні-марафону «УКРАЇНСЬКА НА ЩОДЕНЬ», який стартує вже 22 лютого. Реєструйтеся за посиланням та навчайтеся із задоволенням!


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Занурення в ШІ, симуляція редакції та етичні дилеми — чим запам’ятався другий «EDU-AI»

Сила місцевої демократії: завершилася програма із залучення громадян до врядування

Тиждень стратегічних діалогів ZDOROVI про відкритість, демократію та роль громадянського суспільства

Відбувся захід про втрати громадянського суспільства під час війни Росії проти України

Завершилось публічне обговорення проєкту Статуту Ріпкинської селищної територіальної громади

Пам’ять про війну в умовах нової війни: як Україна переосмислює Другу світову