Вперше у 2020-му. На Полтавщині змагалися спортивні орієнтувальники

1-2 серпня у Великобагачанському районі офіційно відбувся перший у 2020 році Чемпіонат України зі спортивного орієнтування. Спортсмени змагались в одній дисципліні — дванадцятигодинному ...

Додано:
ngo.tdu

DSC_0256
Вперше у 2020-му. На Полтавщині змагалися спортивні орієнтувальники

1-2 серпня у Великобагачанському районі офіційно відбувся перший у 2020 році Чемпіонат України зі спортивного орієнтування. Спортсмени змагались в одній дисципліні — дванадцятигодинному рогейні.

«Карта для змагань абсолютно нова, а площа зображеної місцевості складає 100 квадратних кілометрів, — розповідає Павло Остапенко, головний суддя змагань, голова Товариства дослідників України.

Павло Остапенко наголошує і на цікавості місцевості: «Пагорби долини річки Псел, заплава річки, соснові та широколистяні ліси…». 

0502

У першості взяли участь 170 учасників, які утворили 80 команд, із 15 регіонів України у різних вікових групах: юніори, дорослі і ветерани.

Змагання не стали легкою прогулянкою для спортсменів: жодна команда не змогла зібрати всі контрольні пункти (далі КП), які були на дистанції. Учасники київської команди «Хомяки» (у складі: Бриндак Євгеній, Віхтюк Микола, Дмитрук Олександр) зібрали 46 КП із 49-ти, здобули 282 бали, і, таким чином, перемогли в абсолюті.

«Всі етапи вражали своєю чіткістю: карантин на старті, вибір різнопланових місцевостей, розташування КП, пункти харчування. Нам залишалося тільки правильно цим скористатися», — ділиться своїми враженнями учасниця змагань з Києва, Поліна Піховкіна.

Результати змагань тут.

Забезпечення проведення змагань, креслення карти та отримання усіх погоджувальних документів у Мінмолодьспорті та Потавській ОДА (під час карантину це не так легко було зробити) займалися учасники «Товариство дослідників України» за підтримки ДЮКСОТ «Валтекс». Оскільки це був чемпіонат України, за правилами він проходив під егідою Міністерства молоді та спорту України, Федерації спортивного орієнтування України та Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Полтавської обласної державної адміністрації та підтримки Великобагачанської селищної ради, на території якої проводились змагання.


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

Представниця Громадського центру правосуддя стала волонтеркою органів пробації

Проект WikiInvestigation став фіналістом Innovation in Politics Awards 2020

18% українських журналістів змушують писати джинсу – дослідження ІМІ

Особливості передвиборної агітації в інтернеті

Крихкість планети: фільм «Медова земля» на DOCUSPACE

Як бізнес України рухається до досягнення Цілей сталого розвитку 2030: Підсумки SDG-марафону