Волонтери зблизька

В рамках реалізації стратегічних напрямних відбулась чергова зустріч-знайомство студентської молоді із волонтерською спільнотою.Особливо відзначили День українського добровольця студенти гр. ТТт-11 ...

Додано:
Pavlo Fedyk

ВчимосьВолонтерства
Волонтери зблизька

В рамках реалізації стратегічних напрямних відбулась чергова зустріч-знайомство студентської молоді із волонтерською спільнотою.

Особливо відзначили День українського добровольця студенти гр. ТТт-11 Фаховий коледж економіки, права та інформаційних технологій ЗУНУ

Молодь зустрілась із активістами Благодійного Фонду “Возлюби Ближнього”, ГО ,,Нескорені Духом особи з інвалідністю” (м. Тернопіль, керівниця громадської організації “Нескорені Духом – особи з інвалідності” Світлана Бичковська), тел. 098 707 06 28 / e-mail: [email protected].
  • Ця громадсько-волонтерська спільнота об’єднала 8 волонтерів та 142 людини з інвалідністю, більшість з яких – із захворюваннями опорно-рухового апарату, в т.ч. 36 лежачих та 12 дітей з інвалідністю віком до 14 років.
  • Крім самозарадності, стійкості та підтримки захисників, їх родин, сьогодні ця відважна громада надає гуманітарну допомогу переселенцям – майже 8000 людей, з яких 1743 – діти та неповнолітні.
  • Світлана Бичковська на особистих прикладах та з використанням життєвих історій розповіла про ризики виникнення проблемних ситуацій – з підвищеною емоційною насиченістю та складністю міжособистісного спілкування, необхідністю знань волонтерам правових засад виконання своїх професійних обов’язків та громадських ініціатив.
  • Щоб запобігти юридичним помилкам, втратам енергії, почуттям втоми, емоційному виснаженню команди та волонтерів, запобіганню ризикам виникнення конфліктів або погіршенню рівня існуючого напруження варто забезпечити різноманітні форми підтримки.
  • Сьогодні спільнота “нескорених” спільно з іншими партнерами, в тому числі – “Стійкість для громад. #СдГ” працюють над розвитком системних консультацій для вразливих спільнот, проведенням навчальних та менторських заходів, організацією діалогів та краудсорсингових проєктів.
  • Фактично у волонтерської спільноти виокреслюється ще одна напрямна діяльності – не тільки логістична гуманітарна співпраця, але й більш предметна та результативна підтримка надання гуманітарної підтримки звільненим/прифронтовим спільнотам на Запоріжжі, Слобожанщині, Таврії, Донбасі.
  • Слово Волонтер - запозичення з французької мови;. φρ. volontaire «добровільний, доброволець» походить від лат. voluntārius, утвореного від voluntas «воля».
  • Наступна зустріч – @Волонтерський центр ТНПУ (координатор Іван Каплун)
Волонтери зблизька – знайомтесь, надихайтесь, долучайтесь!


Тематика публікації:        

Останні публікації цього розділу:

Освіта — наша суперсила: ключові тези освітнього форуму «Сьогодні заради майбутнього. Освіта у воєнний і післявоєнний час»

В Миколаєві зняли фільм про місто теплого каменю, в якому застигло море

Неля Лавріненко: «Ідея створення арт кімнат для дітей у мене виникла під час активних боїв за Чернігів»

Шацькі посадовці покращували навички з залучення жителів до участі в прийнятті рішень у громаді

Перспективи розвитку ІПВГ в країнах Європи: за результатами зустрічі національних секретаріатів ІПВГ

Понад 8000 дорослих та дітей отримали соціально-психологічну підтримку завдяки благодійникам на Хмельниччині