Віртуальні обійми та талановиті передбачення. В Україні з’явився новий чатбот для підлітків

Днями у Telegram з’явився новий чатбот Талантелла — це віртуальні обійми у світі, де тебе ніхто не підтримує. Головна мета сервісу — допомогти підліткам повірити в себе та заохотити розвивати свої ...

Додано:
zholdak.foundation

talantella_release_01
Віртуальні обійми та талановиті передбачення. В Україні з’явився новий чатбот для підлітків

Днями у Telegram з’явився новий чатбот Талантелла — це віртуальні обійми у світі, де тебе ніхто не підтримує. Головна мета сервісу — допомогти підліткам повірити в себе та заохотити розвивати свої таланти й суперсили. 

talantella_release_01

Бот створила Фундація Дарини Жолдак для всіх, хто хоче пізнати свій талант, потребує натхнення та підтримки для його реалізації. Напередодні запуску сервіс протестували близько 100 українських підлітків. Спойлер: всі відгуки перших користувачів позитивні.

Серед основних функцій чатботу: 

  • Тест для усвідомлення власних захоплень та здібностей. Користувачу пропонують обрати зображення, які найбільше до вподоби, а Талантелла на їх основі розповість про його інтереси. 

«Мені дуже сподобалися ілюстрації. Найцікавіше те, що ти не просто обираєш картинку, на якій зображена певна професія (адже таке є в кожному подібному тесті в інтернеті), а орієнтуєшся саме на інтуїцію», — ділиться учасниця фокус-групи з тестування боту. 

  • Анкета для друзів. Кожен може надіслати друзям чи рідним анкету з простими запитаннями про улюблений колір, гру, хобі тощо. Адже часто саме близькі можуть вказати на таланти, які підлітки не помічають.
  • Талановиті передбачення та історії успіху. Для мотивації та натхнення розробники підготували передбачення для таланту кожного, а також історії становлення відомих людей. Якщо у списку немає історії, яка б зацікавила, кожен може написати у полі «Хто твій краш» прізвище та імʼя особи, про яку хочеться дізнатися більше.

talantella_release_02-2-2

«Фундація Дарини Жолдак — це провідник у талантоорієнтоване суспільство, де у талант вірять, дають простір для розвитку та помилок. Кожен шлях реалізації починається з самооцінки та віри в себе. Сьогодні близько 400 тисяч підлітків готуються обрати професійний шлях. А сервіси та інструменти, як-от чатбот, допомагають їм повірити у свої сили, заохочують реалізовувати свій творчий потенціал та згодом перетворити його на професію», — коментує Андрій Федорів, підприємець, експерт із маркетингу та інвестор, засновник Фундації Дарини Жолдак.

Сервіс задумували як Службу підтримки таланту, однак під час роботи над ботом розробникам прийшла ідея створити окремого персонажа — Талантеллу. Вона говорить із підлітками однією мовою, не цурається сленгу чи жартів та прагне підняти користувачам настрій.

«Бот дуже милий. Настрій покращився, віртуальні обійми не залишили байдужою, як і історія Леді Гаги. Бот вирахував таланти 10 із 10. Ще великий плюс, що вживали сленг і зверталися на ім’я. Склалося враження, ніби спілкуєшся з реальною людиною», — ділиться учасниця фокус-групи.

Талантеллу можна знайти у Telegram за посиланням або за ніком @TalantellaBot. Пʼятсотий користувач боту отримає від Фундації Дарини Жолдак книгу «Талант: інструкція з використання», тисячний юзер — фірмовий світшот «Запалюй», а п’ятитисячний — грант на підтримку таланту в еквіваленті 500 у.о. (йдеться про навчальні інструменти, обладнання, освітні курси, які сприятимуть реалізації таланту). Усіх щасливчиків буде оголошено на сторінці фундації у Facebook та Instagram.


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

Новий безоплатний курс про терапевтичне письмо від Ірени Карпи

В американському університеті презентували виставку з історії «Щедрика»

Клуб Добродіїв шукає менторів/ок для участі в проекті підтримки підлітків

"Майбутнє конкурентоспроможності Європи" та його уроки для євроінтеграції України

Рейтинг інституційної спроможності відновлення малих і середніх громад до 150 тис. мешканців на прикладі Дніпропетровської області (пілот)

Кодимська громада розпочала розробку стратегії розвитку