Відновіть власні ресурси, знайдіть свої рішення в атмосфері емпатійного спілкування!

Форум громадянської служби миру (forumZFD) та спільнота практиків ненасильницького спілкування продовжує впровадження проєкту «Емпатійна підтримка спільнот в умовах пандемії COVID-19».  В умовах ...

pexels-andrea-piacquadio-864994
Відновіть власні ресурси, знайдіть свої рішення в атмосфері емпатійного спілкування!

Форум громадянської служби миру (forumZFD) та спільнота практиків ненасильницького спілкування продовжує впровадження проєкту «Емпатійна підтримка спільнот в умовах пандемії COVID-19».  В умовах пандемії, пов’язаної із захворюванням на COVID-19, локдаунів та виходів з них, у багатьох жителів України стійкою є потреба в емпатійній підтримці.

постер

Емпатійна підтримка – це підтримка людини в усвідомленні її власних почуттів та потреб в умовах безпечного простору. В цьому процесі ви можете поділитися тим, що вас турбує, виговоритися, проявити емоції й бути прийнятими без критики, оцінювання, порад, втішань, виставлення ”діагнозу”.

Ми не є заміною професійної психологічної чи психотерапевтичної діяльності. У ненасильницькому підході є глибока віра в те, що людина, якщо у неї є простір, час і емпатійна підтримка, може сама знайти найкращі рішення своєї ситуації.

Для того, щоб отримати для себе максимальну користь від нашого проекту, запрошуємо вас зареєструватися на індивідуальні сесії емпатії за посиланням.

Після вашої реєстрації наш фахівець чи фахівчиня зателефонують вам, щоб домовитись про зручний час для онлайн зустрічей. В проекті можна отримати декілька безкоштовних сесій емпатії.

Паралельно з цим ми пропонуємо взяти участь у Циклі групових емпатійних зустрічей (4 зустрічі  протягом місяця у закритій групі у супроводі двох фахівців, тривалість зустрічі 1,5-2 години). 

Це буде як можливістю отримати емпатійну підтримку в групі через різні вправи, техніки і підходи, також і можливість практикувати і розвивати навички отримання та надання емпатійної підтримки в групі і для групи.

Зареєструватися можна тут

За всіма іншими подіями слідкуйте на нашому сайті:

https://www.empathy-ukraine.com/

У разі виникнення запитань, просимо контактувати з координаторами проєкту за адресою: [email protected]

Участь у проекті безкоштовна.

Ми діємо для вас!


Тематика публікації:                

Останні публікації цього розділу:

Рейтинг інституційної спроможності відновлення малих і середніх громад до 150 тис. мешканців на прикладі Дніпропетровської області (пілот)

Кодимська громада розпочала розробку стратегії розвитку

Зимноводівська громада: спільний пошук рішень для розвитку

Будувати спільноту в часи війни: як партисипативний театр змінює громади в Україні

Молодіжні ради отримали компʼютерну техніку та оснащення для роботи

ProjectPro: підтримка Європейського Союзу для українського бізнесу