Відкрита реєстрація на фундаментальний курс з права «Людина та держава. Правила гри»

З вересня в Україні запускають фундаментальний онлайн-курс з правознавства «Людина та держава. Правила гри». У курсі, створеному EdEra, викладають 12 провідних експертів і представників міжнародних ...

Додано:
Anna Kazak

Law_1200
Відкрита реєстрація на фундаментальний курс з права «Людина та держава. Правила гри»

З вересня в Україні запускають фундаментальний онлайн-курс з правознавства «Людина та держава. Правила гри». У курсі, створеному EdEra, викладають 12 провідних експертів і представників міжнародних організацій: зокрема, ОБСЄ в Україні, Ради Європи, ООН та ЮНІСЕФ.

Курс стартує 7 вересня, триватиме сім тижнів. Безкоштовна реєстрація вже доступна за посиланням: ed-era.com/law-essentials.

Як зазначають представники EdEra, за змістовим наповненням і форматом викладу, онлайн-курс не має аналогів в Україні. У курсі є два модератори-провідники, які разом з експертами розглядають кожну тему курсу. Всі лекції подані в форматі дискусії. Вони супроводжуються анімованими презентаціями та великою кількістю завдань для  узагальнення й систематизації набутих знань.

«Мені здається, що юриспруденція – принаймні в умовах правових систем країн континентальної Європи, і України зокрема – завжди починається з якісної теорії та вивчення загальних речей. Ми рухаємося від теорії до практики. Від принципів права – цих внутрішніх пружин правової системи, без яких закони є просто набором випадкових і часто погано сформульованих правил – до конкретного законодавства та адміністративної й судової практики, – розповідає Дмитро Вовк,  експерт курсу, доц. НЮУ ім. Ярослава Мудрого, запрошений дослідник у Центрі Вудро Вільсона, Вашингтон. Цей онлайн-курс містить чимало своєрідних «ключів», що дозволяють зрозуміти як насправді функціонують правові інститути, які цінності й ідеї покладені в їх основу».

У рамках онлайн-курсу «Людина та держава. Правила гри» експерти розглянуть характеристики держави та державної влади, поняття права, правовий статус особи та права людини, поняття та форми захисту прав людини, міжнародне правосуддя та міжнародні організації.

«Під час розробки концепту та формату онлайн-курсу з права, ми ставили за головну мету оживляти” предмет, робити його практичним і цікавим. Так народився формат, у якому студент наче потрапляє в фільм, де знайомиться з двома юристами-провідниками. Разом з ними, від теми до теми, він спілкується з найкращими спеціалістами в кожній конкретній сфері правознавства та отримує практичні знання із “перших вуст”, – пояснює Ілля Філіпов, СEO EdEra та експерт з дистанційної освіти ОБСЄ в Україні.Обізнаність громадян у праві – запорука успішної країни з імунітетом до популізму та неправомірних дій. Сподіваємося, що курс суттєво посприяє розвитку правової освіти в Україні».

Зазначимо, що онлайн-курс зацікавить людей, що лише починають знайомитися з правом,  медійників і громадських активістів, а також старшокласників, студентів початкових курсів і викладачів.


Тематика публікації:              

Останні публікації цього розділу:

Як побудувати ефективний діалог та стати інклюзивними радниками?

Влітку стартує п’ятий набір на курс “Навігатор Майбутнього”

Працевлаштування людей з інвалідністю в Україні: можливості, реалії та досвід

Про гендерну рівність, важливість комунікації та її вплив розповіли під час форуму «Світ без обмежень»

Новий документальний відеоролик, присвячений жіночому лідерству в інклюзивному громадському активізму

На форумі «Світ без обмежень» обговорили надання соціальних і реабілітаційних послуг