Відкрилася онлайн-енциклопедія про кордон kordon.wiki

Аналітичний центр “Європа без бар’єрів” презентує Енциклопедію кордону – універсальну базу знань про український кордон з країнами ЄС, механізми управління кордонами, проєкти та перспективи його ...

Depositphotos_92440456_S
Відкрилася онлайн-енциклопедія про кордон kordon.wiki

Аналітичний центр “Європа без бар’єрів” презентує Енциклопедію кордону – універсальну базу знань про український кордон з країнами ЄС, механізми управління кордонами, проєкти та перспективи його розвитку.

Наразі Енциклопедія містить понад 50 статей на тематики, пов’язані з кордоном. Зокрема, тут є найповніший на сьогодні огляд зафіксованих в офіційних документах перспективних пунктів пропуску, які десятиріччями обіцяють і планують відкрити, але не відкривають. До речі, всього таких обіцяних пунктів пропуску 34 – 12 на кордоні з Польщею, 5 на кордоні з Словаччиною, 7 на кордоні з Угорщиною, 10 на кордоні з Румунією.

Також ми створили базу стейкхолдерів кордону з ЄС, де описані понад 40 основних інституцій, органів влади та організацій, причетних до управління кордонами в Україні.

Для місцевих громад і дослідників кордону створені сторінки про грантові програми на тему кордону та бібліотека досліджень кордону. Невеличкий словничок прикордонного сленгу може зацікавити тих, хто любить слово.

В цілому енциклопедія призначена для всіх, чиї інтереси пов’язані з кордоном – співробітників органів державної і місцевої влади, мешканців громад прикордоння, громадських організацій і аналітиків, науковців, журналістів, які займаються темою кордону.

З огляду на специфіку контенту наразі Енциклопедія закрита для вільного редагування. Якщо ви бажаєте її доповнити чи стати постійним редактором, будь ласка, зареєструйтеся тут.

Вміст Енциклопедії підпадає під дію ліцензії CC Attribution-Share Alike 4.0 International – його вільно поширювати, копіювати чи змінювати з будь-якою метою, за умови посилання на джерело та поширення на тих же умовах.

Енциклопедія створена та підтримується аналітичним центром “Європа без бар’єрів” у рамках проєкту “Управління кордонами: Посилення спроможностей регіональних організацій через консультування, комунікацію та інформування”, який здійснюється за підтримки Європейського союзу та Міжнародного Фонду “Відродження” в межах грантового компоненту проєкту EU4USociety. Контент Енциклопедії відображає позицію авторів і не обов’язково відображає позицію Міжнародного фонду “Відродження” та Європейського Союзу.


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

Правопросвітництво як основа розширення доступу до правосуддя в громадах України

У Березанській громаді обговорили ефективність врядування, демократію та інтеграцію ВПО

В Дитячому просторі щонеділі проводять безкоштовні театральні вистави для реабілітації та арт-терапії діток Миколаєва

Зафіксовано понад 600 випадків порушення прав цивільних на окупованій території

Брендингова лабораторія Co.lab запускає благодійні експрес-консультації для бізнесів

«Рестарт» потрібен кожному: потреба у вашій допомозі в добрій справі