Олексій Рєпік про навчальний проєкт «Від ідей – до дій» в Богуславі

Перші концепти проекту - навчити людей тому, що вони можуть монетизувати свої навички та вміння. І це зовсім не складно! «Від ідей - до дій» - це навчальний проект в межах ініціативи «Тиха Гавань», ...

Олексій Рєпік
Олексій Рєпік про навчальний проєкт «Від ідей – до дій» в Богуславі

Перші концепти проекту – навчити людей тому, що вони можуть монетизувати свої навички та вміння. І це зовсім не складно! 

«Від ідей – до дій» – це навчальний проект в межах ініціативи «Тиха Гавань», який дозволяє не лише «мріяти», але й діяти! Нині триває етап реєстрації учасників та їхніх ініціатив, які вони, з нашою допомогою, готові втілювати у життя! Керівник проєкту Олексій Рєпік розповів, що необхідно зробити для реєстрації та які «плюшки» очікують на учасників.

- Яка ідея проекту «Від ідей – до дій» і чому вона саме така?

Перша концепція в нас виникла ще в кінці квітня. Ми тоді вже майже місяць займалися гуманітарною допомогою і до мене прийшло розуміння, що цього мало. Тобто, допомога – це дуже важлива складова в нинішній час. Є люди яким це, без перебільшення, може врятувати життя. Але в такий спосіб ми не вирішуємо проблему, а лише мінімізовуємо її наслідки. Від того, що ми сьогодні, завтра, через місяць надамо людині необхідні продукти – в неї не з’явиться змоги заробити на них самостійно. А для дуже багатьох це важливо. Важливо мати доступ до фінансів і мати змогу себе забезпечувати, бо в інакшому випадку людина почувається мов «у клітці». … Перші концепти нашого проекту – навчити людей тому, що вони можуть монетизувати свої навички та вміння. І це зовсім не складно. Саме цьому ми й хочемо навчити людей. А завдяки підтримці European Endowment for Democracy, ми нарешті отримали таку змогу.

- Тривалість проекту «Від ідей – до дій»: на які частини він, так би мовити, «розбитий»? До якого часу бажаючі ще можуть реєструватися? Коли він розпочинається і коли завершується?

Планувати ми то все розпочали ще в квітні. І офіційно наш проект вже розпочався. Але якщо говорити про його публічну частину -то це 6 місяців, починаючи з серпня. Загалом ми для себе ділимо його на дві частини: “теоретичну” – вона включає в себе лекції та тренінги і “практичну”, під час якої учасники проекту будуть застосовувати набуті знання для того, аби реалізувати власні ініціативи. Перші лекції стартують вже 19 серпня, це буде п’ятниця, а надалі вони будуть проходити кожної суботи аж до кінця вересня. З жовтня, в свою чергу, розпочнеться практична частина. Коли наші учасники проекту будуть втілювати свої ідеї та напрацювання. Стосовно того, коли закінчується реєстрація – то ми попередньо орієнтуємось на 10 серпня.

- Хто і як може взяти участь у цьому проекті і що для цього потрібно?

Це просте питання. Взяти участь в проекті можуть всі бажаючі, які нині проживають в Богуславі. Для цього потрібно лише зареєструватися у формі, посилання на яку є на наших сторінках в соціальних мережах. Ну а головне, що їм для цього потрібно, – це мати бажання вчитися і щось робити.

- Варто також зауважити, що команда проекту, своєю чергою, обіцяє надати учасникам, проекти яких стануть «переможцями», свою підтримку. Розкажи, про що саме йдеться і на що можуть розраховувати ті, чий проект, скажімо так, «зайде»:

Після теоретичної частини ми, спільно з учасниками проекту, оберемо п’ять найактуальніших ініціатив, навколо яких буде сформовано п’ять робочих груп. Кожна з цих груп отримає свого ментора – тобто людину, яка вже має аналогічний досвід і зможе підтримати та підказати в якому напрямку слід рухатися, аби ініціатива успішно втілилася в життя. Ментори будуть працювати з нашими учасниками проекту починаючи з жовтня і аж до його завершення. Вони допоможуть на всіх етапах: від концепції до реалізації. Ну і ще один дуже важливий вид підтримки, який ми зможемо надати – це гроші. Ми матимемо можливість підтримати кожну з цих п’яти ініціатив сумою до 2.5 тисяч євро. І тут я ще раз хочу наголосити, що це стало можливим тільки завдяки European Endowment for Democracy, котрі повірили в нас і надали відповідну підтримку, за що я особисто безмежно вдячний!

Це інтерв’ю опубліковане за підтримки Європейського фонду за демократію (EED). Його зміст не обов’язково відображає офіційну позицію EED. Інформація чи погляди, висловлені у цьому матеріалі, є виключною відповідальністю його ГО “Буслав Січ”. 

Дізнатись про проект більш детальніше можна прочитавши повне інтерв’ю з його керівником Олексієм Рєпіком за посиланням.


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

У ліцеї на Сумщині з’явилася модернізована система вентиляції, що забезпечує комфортні умови для навчання

В Україні представили унікальний посібник для молодіжних центрів

Козелецька громада пише стратегію розвитку за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»

Планування розвитку територіальної громади

У Чорнобаївській громаді на Херсонщині буде реалізовано 4 проєкти, запропоновані мешканцями

Новий безоплатний курс про терапевтичне письмо від Ірени Карпи