Два роки діяльності шкільних коворкінгів у Пирятинській громаді: артшвейний профіль

30 травня 2024 року відбувся наш 4 вебінар із циклу «Два роки діяльності шкільних коворкінгів у Пирятинській громаді», де в центрі обговорення був АРТШВЕЙНИЙ ПРОФІЛЬ.Цього разу піднімали питання ...

Додано:
powerreform

тренінг менеджер телефон
Два роки діяльності шкільних коворкінгів у Пирятинській громаді: артшвейний профіль

30 травня 2024 року відбувся наш 4 вебінар із циклу «Два роки діяльності шкільних коворкінгів у Пирятинській громаді», де в центрі обговорення був АРТШВЕЙНИЙ ПРОФІЛЬ.

затавка

Цього разу піднімали питання важливості «арт» складової швейних коворкінгів, та розбиралися, які складові перетворюють звичайну шкільну майстерню на коворкінг.

Детальніше познайомимо вас із нашими спікерами:

Ірина Титаренко – керівниця артшвейного коворкінгу «Швейка» на базі Пирятинського ліцею. Пані Ірина розповідала про деталі діяльності коворкінгу на базі школи. Як поєднати навчання з комерційними та соціальними проєктами, як стабільно допомагати війську та реалізовувати екологічні ініціативи? Про це все знають у Пирятинському артшвейному коворкінгу.

Микола Василенко – директор Пирятинського ліцею ділився досвідом впровадження артшвейного коворкінгу на базі школи: як правильно поєднувати навчальні плани із заняттями, які виникають труднощі та як заохочувати дітей працювати в майстерні.

Валентина Крімер – керівниця швейного коворкінгу в Городоцькому ліцеї 4. Пані Валентина розповідала, як знайти джерела для створення коворкінгу в школі, адже за бажання можливо все! У коворкінгу в Городку займаються як учні, так і дорослі, які часто діляться своїм досвідом з дітьми. Важлива сьогодні волонтерська складова теж присутня, адже учні шʼють подушки для військових госпіталів.

Катерина Шеремета – студентка, яка почала власну справу завдяки шкільному коворкінгу. Катерина розповіла власну історію успіху: коли почався карантин, вона була змушена повернутися з Києва до рідного Городка. Там почала відвідувати коворкінг і настільки захопилася цим заняттям, що вирішила створити власний бренд і шити одяг на замовлення. Сьогодні Катя веде свій блог, де розповідає про всі деталі створення одягу та продаж власноруч створені речі.

Олена Горобець – керівниця швейного коворкінгу «Вулик» в м. Кропивницький. «Вулик» є міжшкільний ресурсним центром, тобто на заняття туди приходять діти зі всіх шкіл міста. Вони навчаються не лише шити, але й проходять профорієнтаційну практику зі спеціалістами. Важливо наголосити, що як у «Вулику», так і в інших артшвейних коворкінгах немає жодного гендерного поділу. Хлопці та дівчата з однаковими цікавістю та завзяттям працюють за швейними машинками. «Вулик» також є потужним волонтерським осередком. Після занять з дітьми туди приходять усі небайдужі жителі міста та шʼють речі для наших військових. Цей процес не зупиняється уже 2 роки і масштаби виготовленого вражають.

До нашого вебінару також доєднався Сергій Дятленко – експерт з питань освіти, а модерували розмову традиційно експерти нашого проєкту – Маркіян Дацишин та Іван Савицький.

Запис вебінару, методичні матеріали та презентації ви можете знайти за посиланнями:

«Два роки діяльності шкільних коворкінгів у Пирятинській громаді» (АРТШВЕЙНИЙ) 30.05.2024.

«Два роки діяльності шкільних коворкінгів у Пирятинській громаді» (САДОВИЙ)23.05.2024

«Два роки діяльності шкільних коворкінгів у Пирятинській громаді» (КУЛІНАРНИЙ). (16.05.24)

Перший вебінар із циклу «Два роки діяльності шкільних коворкінгів у Пирятинській громаді»(09.05.24)

Видання:

“РОЗБУДОВА ЛАНЦЮЖКІВ ДОДАНОЇ ВАРТОСТІ В ЕКОНОМІЦІ ПИРЯТИНСЬКОЇ ГРОМАДИ”

ШКІЛЬНІ КОВОРКІНГИ У ПИРЯТИНСЬКІЙ ГРОМАДІ

ВИДАННЯ “ШКІЛЬНІ КОВОРКІНГИ ЯК ІНСТРУМЕНТ МІСЦЕВОГО РОЗВИТКУ ПІД ЧАС ВІЙНИ”

Презентації спікерів вебінару за посиланням:

Іван Савицький

Маркіян Дацишин

Сергій Дятленко

Дякуємо всім учасникам нашого заходу. Ваша присутність та активна участь є дуже важливими для нас.

Приєднуйтесь до 5 вебінару про винахідницькі коворкінги, що відбудеться 6 червня (реєстрація). Аби не пропустити важливу інформацію, слідкуйте за анонсами на наших сторінках. До зустрічі!

Нагадуємо, що вебінари проводяться за підтримки ГО «Інститут Громадянського Суспільства» у партнерстві з Пирятинською міською радою за підтримки Європейського Союзу у межах проєкту «Розбудова ланцюжків доданої вартості у молочному та ягідному кластерах Пирятинської громади для розширення економічних можливостей молоді і сільських жителів та еко-орієнтованого зростання»


Тематика публікації:                         

Останні публікації цього розділу:

На Чернігівщині запрацювали «Зелені кімнати» для дітей у двох територіальних підрозділах поліції

Закарпаття активно підвищує енергетичну стійкість

«Огляд у гінеколога\-ині»: новий випуск просвітницького подкасту від «Феміністичної майстерні»

“Перевідкрити Закарпаття — перевідкрити Україну”: стартував 5-й форум Re:Open Zakarpattia

Де переселенці можуть отримати безоплатну юридичну допомогу? Добірка актуальних ініціатив

Як інноваційні рішення змінюють життя в Підгородненській, Перещепинській, Новоодеській та Казанківській громадах