Вдалі результати Регіонального партнерства (Частина 1)

Багатим на події та результати доброї співпраці регіонального публічно-приватного партнерства у м. Лисичанську виявився лютий 2021 року. До прикладу, в рамках одного дня, 24 лютого 2020 року, освітні ...

Додано:
Pavlo Fedyk

ОголошенняМайстерКлас
Вдалі результати Регіонального партнерства (Частина 1)

Багатим на події та результати доброї співпраці регіонального публічно-приватного партнерства у м. Лисичанську виявився лютий 2021 року. 

До прикладу, в рамках одного дня, 24 лютого 2020 року, освітні партнери – ДПТНЗ «Привільський професійний ліцей» @Дптнз Привільський Професійний Ліцей отримали щонайменше три подарунки від міжнародних, бізнесових та громадських партнерів.

Зрештою, перший подарунок-подію, освітяни профтехосвіти підготували самі собі – у них відбулись вибори (а фактично – перевибори) директора Ліцею. За новий курс навчального закладу на підтримку модернізації професійної (професійно-технічної) освіти, окреслений новим (старим) директором Олексієм Жуковим (@Алексей Жуков) проголосувала більшість трудового колективу. 

Наступним заходом-подарунком в рамках реалізації Освітнього Кластеру проєкту #RobotaДляГромади став “Майстер-клас для здобувачів професійної (професійно-технічної) освіти від представників компаній фахівців-практиків Луганщини та України», який відбувся в приміщенні ДПТНЗ «Привільський професійний ліцей» (@Дптнз Привільський Професійний Ліцей) із збереженням карантинних обмежень та застережень.

Понад 50 здобувачів освіти, викладачів та майстрів профтехосвіти безпосередньо та в режимі он-лайн трансляції зустрілись із топ-менеджерами найбільшої будівельної компанії міста – ТОВ “Лисичанська інженерно-будівельна компанія” (@Лиск Лисичанск, Fb) Костянтином Жалдаковим та Федором Кузнєцовим.

@Константин Жалдаков: «На жаль, професія зварювальника стала дефіцитною, і особливо – у будівельній галузі. Найти доброго зварювальника – зараз проблематично, їх бракує, в т.ч. – через їх зайнятість, працю закордоном. Наша лисичанська компанія «Ліск» (@Лиск Лисичанск) зацікавлена приймати на роботу молодих зварювальників і забезпечити їх гідними умовами праці. Тому ми підтримуємо Регіональне Партнерство і такі ж стосунки з Привільським професійним ліцеєм (@Дптнз Привільський Професійний Ліцей), іншими партнерами які сприяють розвитку нашого міста, міста Лисичанська».

Представник компанії “САММИТ» (м. Дніпро) – Олександр Курманчук, підкреслив готовність бізнесу підтримувати партнерські стосунки і наголосив на важливості зацікавленості освітніх закладів в розвитку партнерства заради отримання новітніх технологій, обладнання та підготовки висококваліфікованих робітничих кадрів. Компанія “САММИТ» є офіційним представником фірми-виробника одного з найкращих у світі зварювального обладнання “KEMPPI OY” (Фінляндія) в Україні та інтегратором роботозованних систем зварювання компанії FANUC-Robotics.

Важливо, що представники бізнесу не тільки розповіли про особливості сучасних вимог роботодавців до електрогазозварювальників, але й поділились інформаційним матеріалом про свою діяльність та новітні технології електрогазозварювання, з якими ознайомились учасники заходу, та які будуть використовуватись як наочний матеріал навчання зварюванню в підготовці робітничої спеціальності «Електрогазозварювальник»:

Посилання на відкриття навчального центру в закладах П(ПТ)О

 Вебінар KEMPPI: https://www.youtube.com/channel/UCwmHtmjqM0jhchW50IY8BnA?view_as=subscriber (діяльність компанії @Лиск Лисичанск)

Очевидно, що Привільському професійному ліцею, який планує відкрити нове, облаштоване приміщення НПЦ навчання зварювальників стане в нагоді досвід створення подібних інституцій на базі коледжів та ліцеїв України. НМЦ на базі закладів професійної (професійно-технічної) освіти створюються в рамках різних програм підтримки та партнерства – програми МОН України, Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), чи як у випадку співпраці із Привільським ліцеєм – завдяки підтримці ПР ООН (@UNDP).

Корисною для подальшої діяльності Ліцею є і можливість участі у Всеукраїнському конкурсі WorldSkills Ukraine та співпраці із Товариством зварювальників України.

Третьою приємною подією цього лютневого дня для педагогічного та учнівського колективу ДПТНЗ «Привільський професійний ліцей» стало отримання сучасних нових столів зварювальника із сучасними вентиляційними системами (ССВ-1600 та ССВ 1200), якими буде оснащена навчальна лабораторія зварювання.

На заході було анонсовано про ще дві приємні новини останнього тижня лютого – в прямому ефірі та “живому” спілкуванні (он- та оф-лайн) проведення заняття з написання бізнес-планів для педагогічного колективу і здобувачів освіти ДПТНЗ “Привільський професійний ліцей” та Золотівський професійний ліцей та вручення спікером заходу – Андрієм Сімоновим новітнього вітчизняного обладнання відомого в Україні виробника аргонових апаратів зварювання «Патон». Далі буде…

============================

Проєкт реалізується РГО «Кремінська бізнес-асоціація» в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру, за фінансової підтримки Європейського Союзу. Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО). Програму підтримують тринадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.

#UNRPP #ПрямуємоРазом #РоботаДляГромади #ДПТНЗ_Привільський_професійний_ліцей

Проєкт у Facebook: “Партнерство & робота”: https://www.facebook.com/groups/lygrobota

Пряма трансляція заходу: https://www.facebook.com/privilly55/videos/874906279962751


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

Відчуття безпеки та інструменти впливу на його поліпшення: результати апробації у трьох громадах

Впровадження принципів сталого розвитку в Україні поки на початковій стадії, але головне – це залучати громади

На Хмельниччині провели дослідження розвитку соціального підприємництва у регіоні

Молодь Ріпкинської, Городнянської та Менської громад вчились впливати на життя своїх громад

Опитування громадських організацій від Представництва ЄС в Україні

У Городнянській громаді визначали сильні сторони та можливості для розвитку