Вчителі, вихователі та батьки із Дружківки вчились залучати додаткові ресурси

Команда громадської організації «Україна можливостей» у партнерстві з «Новою Дружківкою» та відділом освіти Дружківської міської ради втілюють проект «Громада діє на шляху до мрії», в межах якого вже ...

Додано:
NewDruzhkivka

photo5256061912217660312-300x168
Вчителі, вихователі та батьки із Дружківки вчились залучати додаткові ресурси

Команда громадської організації «Україна можливостей» у партнерстві з «Новою Дружківкою» та відділом освіти Дружківської міської ради втілюють проект «Громада діє на шляху до мрії», в межах якого вже у серпні в місті має розпочатись загальноміська фандрейзингова кампанія.

 «Фандрейзинг – це залучення ресурсів для реалізації ініціатив або проектів. У випадку із школами та садочками ми прагнемо втілити у життя невеликі, але вкрай важливі для дітей та молоді бажання. На які саме потреби будемо залучати додаткові ресурси, визначимось найближчим часом, спільно з вихованцями шкіл, батьками та освітянами. Проте серед потреб-лідерів, які озвучують діти, вже маємо обладнання для ігрових видів спорту, баскетбольні та футбольні м’ячі, настільні ігри. Для вихованців садочків – це різноманітні конструктори, розвиваючі ігри, сенсорні доріжки, біговели, самокати тощо», – розповіла координаторка проектів ГО «Україна можливостей» Світлана Агаджанян.

 В рамках проекту «Громада діє на шляху до мрії» батьки та освітяни вже пройшли навчання основам фандрейзингу. «Сподіваємось, що в процесі реалізації проекту ми станемо справжніми партнерами: батьки, вчителі та вихователі на практиці оволодіють навичками фандрейзингу; представники громадських організацій допоможуть нам із втіленням мрій дітей, а громада – відгукнеться на нашу ініціативу та стане партнером та інвестором освіти Дружківки», – поділилася своїми враженнями учасниця проекту, вчителька НВК №14 Ганна Колеснікова.

 На думку Аліни Ручки, мами, що пройшла навчання основам фандрейзингу в рамках проекту, у центрі уваги будь-яких змін, спрямованих на сферу освіти, мають бути враховані, перш за все, інтереси дітей та можливості для їхнього розвитку. «Садочки та школи докладають усіх можливих зусиль, аби умови перебування малечі та школярів були комфортними. Проте існують і ті потреби, які за причини браку коштів, вдається вдовольняти не часто чи взагалі відкладати на майбутнє. А дітям хочеться аби їхнє навчання та перебування у садочках чи школах було цікавим, яскравим тут і зараз. Тим паче з огляду на те, що ми переходимо до моделі компетентнісного навчання. Тому проект «Громада дії на шляху до мрії» – це спроба спільними зусиллями батьків та педагогів здійснити їхні мрії», – підкреслила Аліна Ручка, представниця батьківського самоврядування ДНЗ №23 «Чебурашка».

  «Хто знає, ймовірно, завдяки подібній співпраці у нашому місті з’явиться громадське об’єднання, що буде опікуватись проблемами та потребами всіх шкіл та садочків нашого міста, представлятиме їхні інтереси, залучатиме додаткові ресурси для розвитку та безпосередньо створюватиме умови для сучасного навчання», – зазначив Сергій Пронкін, голова ГО «Нова Дружківка», що виступає партнером фандрейзингової кампанії.

 Нині, всі учасники та учасниці відповідної ініціативи задіяні у плануванні подальшої реалізації проекту.

 Навчання з фандрейзингу відбувалися в межах проекту «Громада діє на шляху до мрії» за підтримки Програми ООН із відновлення та розбудови миру (UN RPP) та фінансування Європейського Союзу, а також урядів Данії, Швеції та Швейцарії.

 Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань ґендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

 Програму підтримують десять міжнародних партнерів: Європейський Союз, Європейський інвестиційний банк, а також уряди Данії, Канади, Нідерландів, Норвегії, Польщі, Швеції, Швейцарії та Японії.

 


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

У Харкові облаштують школи в протирадіаційних укриттях

Які проблеми є найгострішими для мешканців звільнених територій? Презентовано результати дослідження

Програма USAID «Мріємо та діємо» організовує навчання для дітей, що опинилися в складних життєвих обставинах

Понад 75 тисяч звернень. Юристи-волонтери з Кривого Рогу вже рік консультують ЗСУ, їхні родини та ВПО

Greencubator запускає навчання для майбутніх зелених підприємців

30 українських громад створять комунікаційні стратегії