В здоровому бажанні миру ніхто не повинен відмовлятися від оборони, — Любомир Гузар

В здоровому бажанні миру ніхто не повинен відмовлятися від участі в оборонній діяльності, як збройної, так і альтернативної, а також не може ігнорувати моральні принципи, виправдовуючи свої злодіяння ...

Л.Гузар
В здоровому бажанні миру ніхто не повинен відмовлятися від оборони, — Любомир Гузар

В здоровому бажанні миру ніхто не повинен відмовлятися від участі в оборонній діяльності, як збройної, так і альтернативної, а також не може ігнорувати моральні принципи, виправдовуючи свої злодіяння виконанням наказів.

Про це пише Блаженніший Любомир Гузар у своїй статті-роздумах «До якого миру ми повинні прагнути», — повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на сайт Української Греко-католицької церкви.

Колишній предстоятель УГКЦ розмірковує над природою війни і миру з оглядкою на ситуацію на сході України. «Якщо держава думає про напад, про агресію, то вона становить небезпеку для всіх інших. Навпаки, розвиток збройних сил для захисту життя і прав своїх громадян сприяє зміцненню бажання миру, загального добра», — каже Гузар.

Саме тому він упевнений, що держава повинна піклуватися про оборону. «Досвід показує, що в країнах, які піддавалися агресії, гинуло багато людей, у яких не було, чим захищатися (наприклад, від бомбардувань). Але крім жертв використання зброї, мільйони людей загинули від всякого роду національних, етнічних, релігійних і навіть мовних переслідувань», — зазначив Гузар.

«Народи можуть і повинні боротися проти такого насильства, яке не має жодного виправдання», — зазначив священик.

Джерело : Ініціатива “Першого грудня


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

Новий безоплатний курс про терапевтичне письмо від Ірени Карпи

В американському університеті презентували виставку з історії «Щедрика»

Клуб Добродіїв шукає менторів/ок для участі в проекті підтримки підлітків

"Майбутнє конкурентоспроможності Європи" та його уроки для євроінтеграції України

Рейтинг інституційної спроможності відновлення малих і середніх громад до 150 тис. мешканців на прикладі Дніпропетровської області (пілот)

Кодимська громада розпочала розробку стратегії розвитку