В Троїцькій громаді пройшла заключна частина Школи місцевої демократії в ОТГ

У Троїцької громаді пройшла заключна частина Школи місцевої демократії  в ОТГ для освітян.Протягом заходу були проаналізовані потреби громади в рамках освітньої реформи, «прокачані» навички ...

Додано:
lekotan

otg
В Троїцькій громаді пройшла заключна частина Школи місцевої демократії в ОТГ

У Троїцької громаді пройшла заключна частина Школи місцевої демократії  в ОТГ для освітян.

Протягом заходу були проаналізовані потреби громади в рамках освітньої реформи, «прокачані» навички проектного менеджменту, а саме:  формулювання проблеми, мети, завдань, плану та графіку; прогнозування результатів та розробки якісного проекту загалом.

 У Троїцькій громаді, під час розробки проекту, учасники тренінгу були розділені на 2 групи. Кожна з груп хотіла удосконалити життя жителів громади. Члени однієї групи пропонували побудувати стадіон, який би мав широкий спектр варіантів призначення. За їх задумом він би гуртував громаду та був місцем проведення кожного з літніх заходів на території громади. Серед довгострокових цілей члени групи запропонували започаткувати змагання з різних видів спорту не тільки області, але й району. Друга ж група вирішила удосконалити вже існуючий «Дім школяра» та розширити його межі. Пропонували не замикатись на школярах, а залучити молодь, молодих батьків, майбутніх батьків тощо. Кожна з груп презентувала свою роботу та отримали рекомендації щодо удосконалення своїх проектів.

Нагадуємо, що раніше в рамках проведення серії заходів «Майстерні представництва та комунікації з владою в ОТГ» та «Школи місцевої демократії для ОТГ» активні жителі громади виступили з декількома рекомендаціями, а саме: впровадження в громаді бюджету участі. Тому в громаді була створена Робоча група з питань забезпечення участі громадськості в реалізації бюджетної політики Троїцької селищної ради, яка протягом вересня-жовтня розробляла відповідний проект Положення про Бюджет участі у Троїцькій селищній раді Троїцького району Луганської області, якій затверджено рішенням селищної ради.       

Захід проведено ЛОГО «Громадська ініціатива Луганщини» в рамках проекту «Ефективна комунікація – поштовх до дій та запорука розвитку громад на Луганщині» за фінансової підтримки МФ «Відродження».


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Все більше дніпрян дізнається про публічні консультації

У Києві показали, як могли виглядати профілі у Фейсбуку Мазепи, Петлюри та Бандери

Рекордна кількість українців вважають, що країна рухається у правильному напрямку – соцопитування

Представник Генерального консульства Німеччини в Україні відкриє виставку фоторобіт торецької молоді

Марш за тварин-2019 пройде одночасно у 24 містах України

Повідомити про корупцію буде вигідніше, ніж промовчати, - директор IDF Україна