В Одесі обговорили проекти змін до екологічного законодавства

В Одесі обговорили проекти змін у законодавстві в сфері захисту зелених зон у містах і селищах. Обговорення було організовано в рамках проекту «Думайдан - 2016: збереження зелених зон у містах і ...

185
В Одесі обговорили проекти змін до екологічного законодавства

В Одесі обговорили проекти змін у законодавстві в сфері захисту зелених зон у містах і селищах.

Обговорення було організовано в рамках проекту «Думайдан – 2016: збереження зелених зон у містах і селищах» в Одеській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. М.С. Грушевського.

В обговоренні взяли участь: координатор фотовиставки «Думайдан – 2016: фотомиті», юрист Центру стратегічних справ Української Гельсінської спілки з прав людини Олена Сапожнікова, голова Координаційної ради ГО «Зелений Фронт» Олег Перегон (м. Харків), журналіст Української Гельсінської спілки з прав людини Олег Шинкаренко (м. Ірпінь Київської області), юрист і аналітик ГО “Центр правових та політичних досліджень «СІМ» Наталія Галушка (м. Львів), активіст «Кампанії проти реконструкції Французького бульвару та захисту зелених зон» Катерина Бакова і активіст «Кампанії за захист парку «Юність» Владислав Балинський, голова Одеської обласної організації «Комітету виборців України» Анатолій Бойко і заступник глави ООО ВГО КВУ Ігор Бринош.

Крім того, в рамках експертного обговорення змін в національному екологічному законодавстві за попередніми підсумками проекту «Думайдан – 2016: збереження зелених зон у містах і селищах» відкрито фотовиставку.

Відвідувачі виставки побачать кращі фотографії харківського екологічного активіста Олега Перегона, який брав участь у захисті місцевого лісопарку від вирубки перед ЄВРО-2012; фотографії занедбаних парків Тернопільщини еколога Олександра Степаненко, фотоісторії журналіста УГСПЛ Олега Шинкаренко, активістів Тамари Харчілава, Нінель Суслової і Олександра Чеботарьова про мирні протести в Київській області, серед яких: захист від вирубки орнітологічного заказника місцевого значення «Пірнівський», протести проти ліквідації озера Качине в Дарницькому районі міста Києва та проти вирубки парку «Чорний Гай» в м. Ірпінь. Одна з представлених на фото історій: навесні 2016 року загострився річний конфлікт щодо озера Качине на Позняках. Забудовник ЖК «Житлоінвестбуд-УКБ» вирішив засипати озеро і побудувати там багатоповерхівку. Через кілька місяців забудовник звернувся до суду і зажадав від екологічних активістів і місцевих жителів близько 200 тисяч гривень нібито за те, що вони перешкоджали йому засипати озеро.

Виставка проходить в приміщенні Одеської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. М.С. Грушевського (вул. Троїцька, 49/51) до 15 грудня (вівторок – п’ятниця: 10:00-19:00, субота – неділя: 10:00-18:00). Вхід вільний.

Організатори проекту «Думайдан – 2016: збереження зелених зон у містах і селищах»: Українська Гельсінська спілка з прав людини, Міжнародна благодійна організація «Екологія – Право – Людина», Громадська організація “Центр правових та політичних досліджень «СІМ», Екологічно гуманітарного об’єднання «Зелений світ», Громадська організація «Зелений Фронт». Проект реалізується за підтримки Посольства Швеції в Україні.

Захід в Одесі фінансується Міністерством міжнародних справ Канади. Цей захід здійснено також за підтримки Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA, Одеської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. М.С. Грушевського та Одеської обласної організації ВГО «Комітет виборців України».


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

У ліцеї на Сумщині з’явилася модернізована система вентиляції, що забезпечує комфортні умови для навчання

В Україні представили унікальний посібник для молодіжних центрів

Козелецька громада пише стратегію розвитку за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»

Планування розвитку територіальної громади

У Чорнобаївській громаді на Херсонщині буде реалізовано 4 проєкти, запропоновані мешканцями

Новий безоплатний курс про терапевтичне письмо від Ірени Карпи