В Маріуполі поліція та громадськість налагоджують співпрацю заради безпеки громади

12, 13 та 14 вересня за ініціативи громадської організації «Ліга жінок-виборців» в Маріуполі було проведено 3 інформаційні зустрічі «Поліцейська діяльність, орієнтована на громаду». У зустрічах взяли ...

Додано:
lwv.lugansk

IMG_2.6_2018.09.12[1]
В Маріуполі поліція та громадськість налагоджують співпрацю заради безпеки громади

12, 13 та 14 вересня за ініціативи громадської організації «Ліга жінок-виборців» в Маріуполі було проведено 3 інформаційні зустрічі «Поліцейська діяльність, орієнтована на громаду». У зустрічах взяли участь старший дільничний офіцер Цвар Христина Олександрівна та інспектор з ювенальної превенції Ніколаєва Інна Миколаївна.

Під час зустрічей, учасники з числа молоді, громадськості, журналістів розглянули питання відповідальності за скоєння правопорушень, проблеми домашнього насилля, шляхи комунікації з поліцією та правила поводження з вибухонебезпечними предметами.

- Сьогодні дуже важливо розробити модель співпраці поліції та громади на місцевому рівні та об’єднати зусилля влади і громадських організацій, спрямованих на профілактику і подолання насильства в сім’ї та насильства стосовно жінок і дітей, зміцнення безпеки громади міста Маріуполь, – зазначила керівниця проекту У. Ковальчук.

 

Метою проекту “Налагодження діалогу між громадянами та поліцією м. Маріуполь щодо попередження домашнього насильства та вирішення проблем безпеки в громаді”, що здійснюється  ГО “Правозахисний центр “Ліга жінок – виборців” за підтримки Програмної ініціативи «Права людини та правосуддя» Міжнародного фонду «Відродження» є залучення громадськості Маріуполя до  виявлення та вирішення проблем безпеки, а також попередження домашнього насильства в місті на основі діалогу місцевої поліції та різних зацікавлених учасників на рівні громади.

 


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Залучення громадян — основа якісного та демократичного врядування

«Партнерство заради розвитку»: як громади виграють від співпраці з громадськими організаціями

Громадський контроль як інструмент якісної відбудови: кейс села Малий Вистороп

Що не так з державним механізмом підтримки цивільних полонених та як це вплине на репарації від РФ в майбутньому

У травні пройде Українська Миротворча Школа для громад

У Миколаєві стартують психологічні воркшопи для дітей та батьків