В Маріуполі поліція та громадськість налагоджують співпрацю заради безпеки громади

12, 13 та 14 вересня за ініціативи громадської організації «Ліга жінок-виборців» в Маріуполі було проведено 3 інформаційні зустрічі «Поліцейська діяльність, орієнтована на громаду». У зустрічах взяли ...

Додано:
lwv.lugansk

IMG_2.6_2018.09.12[1]
В Маріуполі поліція та громадськість налагоджують співпрацю заради безпеки громади

12, 13 та 14 вересня за ініціативи громадської організації «Ліга жінок-виборців» в Маріуполі було проведено 3 інформаційні зустрічі «Поліцейська діяльність, орієнтована на громаду». У зустрічах взяли участь старший дільничний офіцер Цвар Христина Олександрівна та інспектор з ювенальної превенції Ніколаєва Інна Миколаївна.

Під час зустрічей, учасники з числа молоді, громадськості, журналістів розглянули питання відповідальності за скоєння правопорушень, проблеми домашнього насилля, шляхи комунікації з поліцією та правила поводження з вибухонебезпечними предметами.

- Сьогодні дуже важливо розробити модель співпраці поліції та громади на місцевому рівні та об’єднати зусилля влади і громадських організацій, спрямованих на профілактику і подолання насильства в сім’ї та насильства стосовно жінок і дітей, зміцнення безпеки громади міста Маріуполь, – зазначила керівниця проекту У. Ковальчук.

 

Метою проекту “Налагодження діалогу між громадянами та поліцією м. Маріуполь щодо попередження домашнього насильства та вирішення проблем безпеки в громаді”, що здійснюється  ГО “Правозахисний центр “Ліга жінок – виборців” за підтримки Програмної ініціативи «Права людини та правосуддя» Міжнародного фонду «Відродження» є залучення громадськості Маріуполя до  виявлення та вирішення проблем безпеки, а також попередження домашнього насильства в місті на основі діалогу місцевої поліції та різних зацікавлених учасників на рівні громади.

 


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Відмова у поновленні виплати безробітним переселенцям після працевлаштування є безпідставною

Щоб було без "хламу": у Краматорську стартував масштабний проєкт щодо поліпшення стану реклами

Вікі любить пам'ятки: за кількістю фото Україна посіла перше місце

Тут курять. Чому необхідно посилювати антитютюнове законодавство

Новий комікс про журналістську етику від Олександра Грехова

Mezzanine, Masterskaya та Інститут звуку отримали грантову підтримку від «Креативної Європи»