В Білокуракинській об’єднаній громаді триває співпраця для реалізації освітньої реформи

Наприкінці жовтня в Білокуракинській селищній територіальній громаді була проведена інформаційна сесія щодо формування стратегічного бачення розвитку системи освітнього простору в ОТГ. В заході взяли ...

Додано:
lekotan

освіта
В Білокуракинській об’єднаній громаді триває співпраця для реалізації освітньої реформи

Наприкінці жовтня в Білокуракинській селищній територіальній громаді була проведена інформаційна сесія щодо формування стратегічного бачення розвитку системи освітнього простору в ОТГ. В заході взяли участь керівництво громади, директори шкіл, старости, експерти ЛОГО «Громадська ініціатива Луганщини» та місцеві активісти. Білокуракинська територіальна громада одна з перших на Луганщині  об’єдналася, затвердила  стратегічні документи в 2016 році та активно продовжує їх впровадження.

Нагадаємо, що розробляти та впроваджувати стратегічні документи допомагала ЛОГО «Громадська ініціатива Луганщини» ще в 2016 р. В березні 2017 р. була розпочата спільна робота передачі навчальних закладів на баланс громади.  Протягом 2017 року в Білокуракинської ОТГ створено відділ освіти, в складі якого функціонують загальноосвітні навчальні заклади (НЗ) І-ІІІ ступеня (5 од.), загальноосвітні НЗ І-ІІ ступеня (6 од.), дошкільні НЗ (9 од.), заклади позашкільної освіти (2 од.). Зараз перед громадою стоять нові виклики: складне завдання та відповідальність за створення ефективного управління системою освіти в ОТГ.

Під час заходу були представлені результати аналізу статистичної інформації стану речей в освіті, яку попередньо зібрали у громаді:

-  демографічна ситуація;

-    якість надання освітніх послуг (Результати ДПА випускників, проведеної у формі ЗНО; олімпіади, гуртки);

-        кадрове забезпечення;

-        фінансування галузі;

-        матеріально-технічна база;

-        приміщення закладів загальної середньої освіти;

-        рівень задоволення потреб (що зроблено, що потрібно зробити).

 Учасники озвучили власні думки щодо розвитку системи освіти,  запропонували власні ідеї та потреби для покращення матеріальної бази шкіл, навчального процесу та питань виховання. Результати будуть опрацьовані для розробки стратегічного плану ефективного розвитку системи освіти в ОТГ.

Захід відбувся в рамках проекту «Будуємо успішну Білокуракинську селищну громаду разом! Другий етап.» за підтримки МФ «Відродження».

 

 


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Держбюджет отримав рекордні надходження завдяки підвищенню акцизів на сигарети

Правозахисники розповіли про злочини, які відбувались під час окупації Слов’янська

Опікунська рада медичного закладу: навіщо вона потрібна?

Відкрито філію Громадського центру правосуддя Чернігівщини при Ічнянському районному суді

Українські школярки спроектували лавочки для дотримання соціальної дистанції

Вийшов новий посібник з безпеки журналістів "Робота під PRESSом"