Українці-волонтери на міжнародному танцювальному фестивалі 

Вже зовсім скоро на мальовничому березі Егейського моря пройде Міжнародний Танцювальний Фестиваль Бодрум-2016 (МТФБ-2016) з участю неймовірних танцюристів, артистів, журналістів і волонтерів з усього ...

Додано:
Mariana Valko

13227417_1752316161676858_4085024599187482913_o
Українці-волонтери на міжнародному танцювальному фестивалі 

Вже зовсім скоро на мальовничому березі Егейського моря пройде Міжнародний Танцювальний Фестиваль Бодрум-2016 (МТФБ-2016) з участю неймовірних танцюристів, артистів, журналістів і волонтерів з усього світу.

 На даний момент від України поїхали троє українців на Європейську волонтерську службу (EVS), де допомагають у підготовці міжнародного танцювального фестивалю.  Це хороша можливість безкоштовно взяти участь у волонтерстві, оскільки даний проект організовується не вперше. Протягом 5 днів в Бодрумі збираються представники світових культур, завдяки чому ЮНЕСКО долучає МТФБ до міжнародного списку культурних подій щорічно з 2012 по 2016 рік. Виконані останні домовленості, і Бодрум вже чекає на національні танцювальні колективи і танцювальні об`єднання із інших країн, які продемонструють свою майстерність на сцені замку Бодрума і Aнтичного театру. Тисячі глядачів з місцевих жителів та туристів щорічно відвідують танцювальні шоу, міжкультурні вечори та вуличні паради Бодрумського фестивалю.

Що саме відрізняє цей фестиваль від інших? Його підготовкою та організацією займається не тільки гостинна Туреччина, а з 2012 року – ще й представники різних європейських країн. В цьому році МТФБ-2016 протягом 6 тижнів стане домівкою для 30 волонтерів короткострокового проекту Erasmus+. Вони прибули з 17 країн, в кожного з них — різний досвід, але завдання у всіх однакове: волонтери допомагають з організацією фестивалю, а також сприяють популяризації серед молоді міжкордонної мобільності і особистого зростання. Серед волонтерів є і троє українців: Оксана, Марія та Микита.

Волонтери співпрацюватимуть із професіоналами з Туреччини отримають корисні знання і досвід спілкування із представниками різних культур і, звісно, танцюватимуть, розкриваючи себе в якості професійних танцюристів. Головне — молодь відчує себе потрібною у суспільстві.

Діяльність волонтерів здійснюється на добровільній основі заради миру і міжкультурного діалогу. Вони беруть участь в просуванні фестивалю, а також обмінюються досвідом, вивчаючи різні стилі танців з усього світу. Адже спілкуватися можна і за допомогою мови танців, відтворюючи енергію у рухах, ритмах та ударах.

Дізнатися більше можна за наступними посиланнями:

Email: [email protected]

FACEBOOK

 EVS

 TWITTER

INSTAGRAM

 


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

Ресурсні центри для неурядового сектору Півдня України визначили пріоритетні сфери розвитку

У Житомирі обговорили Рік дії Закону «Про медіа»

Захоплююча подорож до внутрішнього ресурсу: підсумок майстер-класів від Центру АХАЛАР

Інклюзивне відновлення та відбудова: конференція та рекомендації від експертів

В Україні запустили онлайн-курси англійської для працівників ДСНС

Українські благодійники отримали високу оцінку від моніторингової місії Americares