Український Нью-Йорк – стратегічне планування

Однією із важливих функцій діяльності Української Миротворчої Школи (УМШ) є підтримка наших випускників та партнерів. Влітку цього року в рамках ініціативи «Сусід важливий» представники УМШ відвідали ...

img_20211203_203308_compressed-1024x404
Український Нью-Йорк – стратегічне планування

Однією із важливих функцій діяльності Української Миротворчої Школи (УМШ) є підтримка наших випускників та партнерів. Влітку цього року в рамках ініціативи «Сусід важливий» представники УМШ відвідали тоді ще селище Новгородське (теперішній Нью-Йорк у Бахмутському районі Донецької обл.) для обміну досвідом по організації публічних просторів.

Наші партнери в Нью-Йорку, зокрема, Тетяна Красько, випускниця УМШ, висловила потребу в проведенні стратегічного планування діяльності Історико-культурного центру «Український Нью-Йорк».

Не пройшло і півроку, як ми реалізували цей задум. Учасники стратегічного планування спробували зазирнути у 2027 рік і спрогнозувати напрямки розвитку міста та власного культурного центру.

Попри наявний певний песимістичний настрій щодо майбутнього міста, особливо на початку обговорення, вдалося згенерувати декілька ідей, які можуть в майбутньому виправити ситуацію. У підсумку учасники стратегічного планування визначили напрямки роботи, які зможуть посилити спроможність громади бути успішною та дозволять реалізувати цікаві проекти для подальшого розвитку культурного центру.
3

Провайдер Української Миротворчої Школи – команда Центру близькосхідних досліджень, і надалі готова підтримувати наших випускників та допомагати у реалізації задуманого.

Діяльність Українскої Миротворчої Школи реалізується Центром близькосхідних досліджень (AMES) за сприяння Kurve Wustrow (Німеччина).

З подальшими запитаннями, пропозиціями співпраці тощо прохання звертатися до виконавчого директора Ігоря Семиволоса: [email protected]
1


Тематика публікації:              

Останні публікації цього розділу:

У ВПО з інвалідністю Хмельниччини є можливість отримати послуги соціального супроводу

Слава ДСНС: як працюють рятувальники в умовах війни?

Медичне обладнання для діагностики та лікування зору Фонд громади Житомира передав міській дитячій лікарні

Грошовий приз і стажування в космічній компанії: українських студентів запрошують долучитись до Noosphere Space Games

Аналіз інтеграційних потреб молоді-ВПО на Хмельниччині: потрібні партнери для створення опитувальника

Правові консультації для ВПО з інвалідністю Хмельниччини