Українські журналісти можуть отримати безкоштовну психологічну підтримку онлайн

Львівський медіафорум у партнерстві із Центром психічного здоров’я та травматерапії «Простір надії» Українського католицького університету розпочинає програму психологічної підтримки для журналістів, ...

Додано:
lvivmediaforum

програма1
Українські журналісти можуть отримати безкоштовну психологічну підтримку онлайн

Львівський медіафорум у партнерстві із Центром психічного здоров’я та травматерапії «Простір надії» Українського католицького університету розпочинає програму психологічної підтримки для журналістів, які пережили або переживають психологічне виснаження чи травми, професійне вигорання, страх втратити роботу або інші можливі труднощі.

Перший набір охопить 10-15 осіб (загалом до ста годин консультацій). Консультації проводитимуть фахівці Центру психічного здоров’я та травматерапії «Простір надії», який працює при Інституті психічного здоров’я Українського Католицького Університету.

 Зустрічі відбуватимуться дистанційно через онлайн-зв’язок. В рамках програми учасникам гарантується повна анонімність.

Медійники, які потребують психологічної допомоги, можуть зголошуватись за телефоном 097 416 94 94 (з понеділка по п’ятницю з 9.00 до 18.00), або написавши на адресу: [email protected].

Центр психічного здоров’я та травматерапії «Простір надії» працює з 2012 року та надає кваліфіковану психологічну / психотерапевтичну допомогу щодо поширених розладів та труднощів, як-от депресія, розлади тривоги, посттравматичний стресовий розлад, розлад адаптації, труднощі в пережитті втрати, труднощі в стосунках та спілкуванні, невпевненість в собі. Основні методи роботи – когнітивно-поведінкова терапія, схема-тепарія, EMDR. 

Програма реалізується за фінансової підтримки Міжнародного Фонду «Відродження».

 


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

Спілка «Громадські ініціативи України» переобрала Правління та голову

У Запоріжжі відкрили Центр допомоги врятованим

"Молода Просвіта Прикарпаття" передала побутову техніку для прихистків, де живуть переселенці

Швидка немедична допомога: мультидисциплінарні мобільні команди від ЮНІСЕФ допомогли вже більш як 80 тисячам українців

З 1 липня забороняється реклама сигарет для нагрівання та їх продаж неповнолітнім. Відсутність такої заборони призвела до збільшення поширеності вживання тютюну

Відкрите звернення українських ОГС до підписантів Великої угоди (Grand Bargain)