Україна є “Частково вільною” у рейтингу свободи інтренету – звіт Freedom House

Новий звіт Freedom of The Net 2019 вже доступний онлайн!Соціальні мережі все частіше стають засобом маніпуляцій та контролю за населенням. Як гадаєте, чи стосується цей тривожний тренд України?У ...

freedom house1
Україна є “Частково вільною” у рейтингу свободи інтренету – звіт Freedom House

Новий звіт Freedom of The Net 2019 вже доступний онлайн!

Соціальні мережі все частіше стають засобом маніпуляцій та контролю за населенням. Як гадаєте, чи стосується цей тривожний тренд України?

У звіті, оприлюдненому сьогодні Freedom House, зазначається, що глобальний рівень Інтернет-свободи погіршується вже 9-й рік поспіль, а розвиток сучасних технологій продовжує схилятися у бік цифрового авторитаризму.

Водночас в Україні зафіксовано поступове покращення ситуації зі свободою інтернету, зокрема, через відсутність відключень доступу до мережі навіть у зоні конфлікту.

Попри це, український інформаційний інтернет-простір усе ще піддається частковій цензурі, як з боку української влади, так і з боку проросійських сепаратистів. Крім того, українські політики намагаються маніпулювати суспільною думкою шляхом поширення дезінформації та проплаченого контенту.

Огляд частини звіту про Україну (українською).

Повний звіт (англійською).

Як повідомляв ІМІ, у 2018 році Freedom House визнав Україну частково вільною країною у сфері свободи доступу та використання інтернету. Звіт охопив період з 1 червня 2017 року по 31 травня 2018 року.

 

Джерело: Freedom House.


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

Інфоцентр Музею Майдану провів 1150 екскурсій і 85 заходів за рік

Бас-тур. Навчальна поїздка у громади

За ініціативи Громадської ради з питань освіти дорослих миколаївські активісти та службовці вдосконалювали навички комунікації

Через електронний термінал – інформацію про безоплатну правову допомогу

У Дніпрі відновили роботу Клуби Активної Громади

Триває прийом заявок на участь у Ukrainian Doc Preview