Україна є “Частково вільною” у рейтингу свободи інтренету – звіт Freedom House

Новий звіт Freedom of The Net 2019 вже доступний онлайн!Соціальні мережі все частіше стають засобом маніпуляцій та контролю за населенням. Як гадаєте, чи стосується цей тривожний тренд України?У ...

freedom house1
Україна є “Частково вільною” у рейтингу свободи інтренету – звіт Freedom House

Новий звіт Freedom of The Net 2019 вже доступний онлайн!

Соціальні мережі все частіше стають засобом маніпуляцій та контролю за населенням. Як гадаєте, чи стосується цей тривожний тренд України?

У звіті, оприлюдненому сьогодні Freedom House, зазначається, що глобальний рівень Інтернет-свободи погіршується вже 9-й рік поспіль, а розвиток сучасних технологій продовжує схилятися у бік цифрового авторитаризму.

Водночас в Україні зафіксовано поступове покращення ситуації зі свободою інтернету, зокрема, через відсутність відключень доступу до мережі навіть у зоні конфлікту.

Попри це, український інформаційний інтернет-простір усе ще піддається частковій цензурі, як з боку української влади, так і з боку проросійських сепаратистів. Крім того, українські політики намагаються маніпулювати суспільною думкою шляхом поширення дезінформації та проплаченого контенту.

Огляд частини звіту про Україну (українською).

Повний звіт (англійською).

Як повідомляв ІМІ, у 2018 році Freedom House визнав Україну частково вільною країною у сфері свободи доступу та використання інтернету. Звіт охопив період з 1 червня 2017 року по 31 травня 2018 року.

 

Джерело: Freedom House.


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

НЕФКО на конференції ReBuild Ukraine: «Впровадження принципів сталого розвитку в Україні поки на початковій стадії», але головне – це залучати громади

На Хмельниччині провели дослідження розвитку соціального підприємництва у регіоні

Молодь Ріпкинської, Городнянської та Менської громад вчились впливати на життя своїх громад

У Городнянській громаді визначали сильні сторони та можливості для розвитку

Impact Business Accelerator 2024: як український бізнес стає рушієм соціальних змін

Міжнародна технічна допомога та її облік: зустріч голів громад Донеччини