У Торчині на Волині розробляють програму інтеграції переселенців у життя громади

Минулого тижня в м. Торчин за одним столом зібралися представники громадського сектору, місцеві посадовці та внутрішньо переміщені особи (ВПО). Разом вони напрацьовували ідеї для того, аби допомогти ...

Торчин
У Торчині на Волині розробляють програму інтеграції переселенців у життя громади

Минулого тижня в м. Торчин за одним столом зібралися представники громадського сектору, місцеві посадовці та внутрішньо переміщені особи (ВПО). Разом вони напрацьовували ідеї для того, аби допомогти переселенцям краще інтегруватися в життя громади та брати активну в ньому участь.

Це вже друга зустріч з цього приводу, яку проводить ГО «Волинський Інститут Права» в Торчинській громаді. Наприкінці березня, в дещо ширшому колі, у форматі фокус-груп досліджували виклики, з якими громада зіткнулася за час війни. В ході роботи учасники озвучували своє бачення проблем та потреб. Їхні відповіді лягли в основу аналітичного звіту, який перед початком роботи представили учасникам другої зустрічі.

Ментор Павло Медина працює з представниками громади

Таким чином всі, хто взяв участь в другому раунді роботи, отримали чіткіше розуміння для подальших напрацювань.

«Усю отриману під час заходів інформацію ми проаналізуємо. Результатом має стати програма соціальної інтеграції внутрішньо переміщених осіб у громадах тимчасового перебування», — розповідає керівниця ГО «Волинський Інститут Права», Ірина Гайдучик.

Ірина Гайдучик, очільниця Волинського Інституту Права

«Навіть без фінальних результатів дослідження ця подія вже дала певний позитив. Деякі озвучені сьогодні ідеї можна вже починати впроваджувати у життя», — ділиться враженнями учасниця зустрічі Алла Ревуцька.

Захід відбувся у рамках проєкту «Багатосекторне реагування на гуманітарну кризу в Україні», що реалізується ГО «Волинський Інститут Права» в партнерстві з Данською радою у справах біженців (DRC).

Павло Медина модерує світове кафе


Тематика публікації:        

Останні публікації цього розділу:

В американському університеті презентували виставку з історії «Щедрика»

Клуб Добродіїв шукає менторів/ок для участі в проекті підтримки підлітків

"Майбутнє конкурентоспроможності Європи" та його уроки для євроінтеграції України

Рейтинг інституційної спроможності відновлення малих і середніх громад до 150 тис. мешканців на прикладі Дніпропетровської області (пілот)

Кодимська громада розпочала розробку стратегії розвитку

Зимноводівська громада: спільний пошук рішень для розвитку