У просторі “Розсадник” презентували нові формати вирощування у міських умовах

2 грядки на підвищенні та 6 вертикальних грядок вдалося змайструвати спільно з волонтерами у межах “Городнього воркшопу”, що відбувся 3 червня.Під час заходу учасники дізналися більше ...

Додано:
AnzhelikaZozulia

photo_2023-06-05_08-53-22
У просторі “Розсадник” презентували нові формати вирощування у міських умовах

2 грядки на підвищенні та 6 вертикальних грядок вдалося змайструвати спільно з волонтерами у межах “Городнього воркшопу”, що відбувся 3 червня.

Під час заходу учасники дізналися більше про простір, попрактикувалися у роботі з електричним та садовим інструментом, спробували себе в ролі міського садівника. Роботи стосувалися створення грядок.

“Ми перевикористали бетонні блоки, знайдені на ділянці перед теплицями та фактично створили підвищені грядки з матеріалів, що за інших умов могли б вже давно опинитися на сміттєзвалищі” – робить важливий акцент співкоординаторка простору Анжеліка Зозуля.

Що стосується вертикальних грядок, то їх виготовили одразу двох видів: грядки-піраміди з дерева та грядки-циліндри із сітки. У них планують вирощувати культури з нерозгалуженою кореневою системою – переважно полуницю та зеленину, завдяки чому на основних грядках звільниться місце під “габаритнішу” городину — кукурудзу, квасолю, патисони та кабачки.

Тільки за минулий рік понад 1300 відвідувачів простору на власні очі побачили, як працюють різні формати вирощування у міських умовах. Нові елементи городньої інфраструктири роблять простір ще більш наповненим для просвітництва та більш цікавим для відвідування.

Організатори дякують за підтримку події Фундації ЗМІН та запрошують усіх охочих долучатися до наступних подій.


Тематика публікації:          

Останні публікації цього розділу:

Празька Декларація 11-ти міністрів, відповідальних за політику згуртованості

Eксперти U-LEAD допомагають громадам проводити безпечну внутрішню комунікацію

ZDOROVI запускають проєкт ментальної підтримки для медичних працівників з південно-східного регіону

На Кіровоградщині стартувала навчальна поїздка для представників громад Миколаївщини та Херсонщини

У Києві відбувся перший EuroSummit громадських організацій

Нові можливості проєкту центру АХАЛАР з посилення ментального здоров'я для лідерів НДО та "хелперів"