У Покровську відбувся тренінг «Участь громадян у прийнятті рішень»

Тренінг «Участь громадян у прийнятті рішень», в рамках проекту «Право вибору», відбувся в місті Покровську 5 лютого ц.р., в приміщенні Покровської ЦРБ. Мова йшла про інструменти, за допомогою яких ...

IMG-3bd0c7b7b5c1a6999e66ef48d93a7254-V
У Покровську відбувся тренінг «Участь громадян у прийнятті рішень»

Тренінг «Участь громадян у прийнятті рішень», в рамках проекту «Право вибору», відбувся в місті Покровську 5 лютого ц.р., в приміщенні Покровської ЦРБ. Мова йшла про інструменти, за допомогою яких громадськість має можливість впливати та контролювати владу.

Законодавство надає широкі можливості громадянам брати участь у процесах ухвалення рішень на місцевому рівні. Основними нормативно-правовими актами, які визначають інструменти участі є Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Статути територіальних громад, постанова КМУ №996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики», постанова КМУ №976 «Про затвердження Порядку сприяння проведенню громадської експертизи діяльності органів виконавчої влади», Закон України  «Про органи самоорганізації населення».

Тренер Олександр Таненок, – регіональний координатор ВІ «Активна Громада» ВГО «Інститут «Республіка» в Західній Донеччині розповів, слухачам, чому варто брати участь у політичних процесах,  яким чином можна долучитися до активної громадської діяльності, як впливати на прийняття рішень, як контролювати владу тощо.

Під час тренінгу учасники заходу були не лише пасивними слухачами, а й активними  учасниками.  Вони залюбки долучилися до виконання творчих завдань.  

Усім учасникам тренінгу було вручено газети для активних громадян “Наші вісті”, найактивнішим – подарунки.

- Цікавий та пізнавальний захід, дізнались багато нового, – відзначили учасники заходу.


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

У Харкові облаштують школи в протирадіаційних укриттях

Які проблеми є найгострішими для мешканців звільнених територій? Презентовано результати дослідження

Програма USAID «Мріємо та діємо» організовує навчання для дітей, що опинилися в складних життєвих обставинах

Понад 75 тисяч звернень. Юристи-волонтери з Кривого Рогу вже рік консультують ЗСУ, їхні родини та ВПО

Greencubator запускає навчання для майбутніх зелених підприємців

30 українських громад створять комунікаційні стратегії