У Луцьку відбувся тренінг «Стратегії залучення фінансування в благодійні й соціальні проєкти»

У суботу, 8 липня, у Луцьку відбувся тренінг «Стратегії залучення фінансування в благодійні й соціальні проєкти».  «Стратегії залучення фінансування в благодійні й соціальні проєкти» – одноденний ...

photo_2023-07-10_11-32-19
У Луцьку відбувся тренінг «Стратегії залучення фінансування в благодійні й соціальні проєкти»

У суботу, 8 липня, у Луцьку відбувся тренінг «Стратегії залучення фінансування в благодійні й соціальні проєкти». 

HAND (1200 × 636 мм) (58) 

«Стратегії залучення фінансування в благодійні й соціальні проєкти» – одноденний практичний тренінг від Руслана Краплича, громадського діяча, експерта з фандрейзингу й розвитку неприбуткових організацій, голови Ради директорів у Фундації імені князів-благодійників Острозьких.

15 учасниць з Волинської та Рівненської областей взяти участь у дійстві, яке влаштувала ГО Pro Women UA.  

«Величезний об’єм надзвичайно корисної інформації, неймовірна атмосфера, спілкування, нові знайомства – як вітер у вітрила. Тепер – тільки вперед», – ділиться учасниця офлайн-заходу Ольга.

Хостила подію Волинська державна обласна універсальна наукова бібліотека ім. Олени Пчілки.

«За рік повномасштабної кількість громадських, благодійних та волонтерських організацій виросла кратно. Команда PRO WOMEN UA розуміє, що без інформаційно-освітньої підтримки вони не зможуть досягти сталого розвитку та фінансової стабільності. Тому ми вирішили організувати тренінг з фандрейзингу для наших партнерських організацій, інституцій учасниць нашої спільноти, аби разом напрацювати стратегічне бачення залучення фінансування на спільні проєкти та індивідуальні акції. Як бачимо, наші дівчата задоволені, дехто почав активно працювати над впровадженням в життя отриманих знань та інструментів», – кажуть організаторки.

Цей тренінг створено Pro Women UA за підтримки ІСАР Єднання у межах проєкту «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства», що реалізується ІСАР Єднання у консорціумі з Українським незалежним центром політичних досліджень (УНЦПД) та Центром демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ) завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку. Зміст публікації не обов’язково відображає погляди ІСАР Єднання, погляди Агентства США з міжнародного розвитку або Уряду США. 


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

Як проєкт з ремонту житла та соціальної інфраструктури в Чернівцях змінив життя українських переселенців

Ветерани та ветеранки прагнуть зробити особистий внесок у розвиток держави і в цивільному житті

Вітайте програму 21 Docudays UA! Що дивитися та відвідувати на фестивалі

Триває тиждень музеїв у Вікіпедії: зробіть свій внесок у розширення знань про українські музеї

План відновлення Коблівської громади: чекають на пропозиції

Ніжин готує молодих фахівців у сфері енергоменеджменту та локалізації виробництва енергії