У Луцьку відбувся тренінг «Стратегії залучення фінансування в благодійні й соціальні проєкти»

У суботу, 8 липня, у Луцьку відбувся тренінг «Стратегії залучення фінансування в благодійні й соціальні проєкти».  «Стратегії залучення фінансування в благодійні й соціальні проєкти» – одноденний ...

photo_2023-07-10_11-32-19
У Луцьку відбувся тренінг «Стратегії залучення фінансування в благодійні й соціальні проєкти»

У суботу, 8 липня, у Луцьку відбувся тренінг «Стратегії залучення фінансування в благодійні й соціальні проєкти». 

HAND (1200 × 636 мм) (58) 

«Стратегії залучення фінансування в благодійні й соціальні проєкти» – одноденний практичний тренінг від Руслана Краплича, громадського діяча, експерта з фандрейзингу й розвитку неприбуткових організацій, голови Ради директорів у Фундації імені князів-благодійників Острозьких.

15 учасниць з Волинської та Рівненської областей взяти участь у дійстві, яке влаштувала ГО Pro Women UA.  

«Величезний об’єм надзвичайно корисної інформації, неймовірна атмосфера, спілкування, нові знайомства – як вітер у вітрила. Тепер – тільки вперед», – ділиться учасниця офлайн-заходу Ольга.

Хостила подію Волинська державна обласна універсальна наукова бібліотека ім. Олени Пчілки.

«За рік повномасштабної кількість громадських, благодійних та волонтерських організацій виросла кратно. Команда PRO WOMEN UA розуміє, що без інформаційно-освітньої підтримки вони не зможуть досягти сталого розвитку та фінансової стабільності. Тому ми вирішили організувати тренінг з фандрейзингу для наших партнерських організацій, інституцій учасниць нашої спільноти, аби разом напрацювати стратегічне бачення залучення фінансування на спільні проєкти та індивідуальні акції. Як бачимо, наші дівчата задоволені, дехто почав активно працювати над впровадженням в життя отриманих знань та інструментів», – кажуть організаторки.

Цей тренінг створено Pro Women UA за підтримки ІСАР Єднання у межах проєкту «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства», що реалізується ІСАР Єднання у консорціумі з Українським незалежним центром політичних досліджень (УНЦПД) та Центром демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ) завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку. Зміст публікації не обов’язково відображає погляди ІСАР Єднання, погляди Агентства США з міжнародного розвитку або Уряду США. 


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

В американському університеті презентували виставку з історії «Щедрика»

Клуб Добродіїв шукає менторів/ок для участі в проекті підтримки підлітків

"Майбутнє конкурентоспроможності Європи" та його уроки для євроінтеграції України

Рейтинг інституційної спроможності відновлення малих і середніх громад до 150 тис. мешканців на прикладі Дніпропетровської області (пілот)

Кодимська громада розпочала розробку стратегії розвитку

Зимноводівська громада: спільний пошук рішень для розвитку