У Києві висадять «Калинову Алею» на знак пам’яті про загиблих захисників України

У Києві волонтери IT ESG Hub запрошують містян та соціально-відповідальні компанії країни долучитися до висадки «Калинової Алеї» як символ пам’яті полеглих патріотів та захисників України у 2013-2023 ...

Додано:
eif

Калинова Алея __ IT ESG Hub_3
У Києві висадять «Калинову Алею» на знак пам’яті про загиблих захисників України

У Києві волонтери IT ESG Hub запрошують містян та соціально-відповідальні компанії країни долучитися до висадки «Калинової Алеї» як символ пам’яті полеглих патріотів та захисників України у 2013-2023 роках.

Висадка кущів калини відбудеться 24 серпня у Сквері імені загиблого героя АТО Мирослава Мисли на вулиці Сім’ї Бродських у Солом’янському районі столиці.

Ініціатор акції, відома українська технологічна компанія «ІТ-Інтегратор», у партнерстві з благодійним фондом «Фонд освітніх ініціатив» та КП УЗН Солом’янського району міста Києва за сприяння КО «Київзеленбуд», з травня 2023 року розпочали відновлення об’єктів благоустрою даного скверу. А вже з 28 червня благодійним фондом було оголошено спеціальний збір на створення «Калинової Алеї».

Від Дня Конституції до Дня Незалежності проєкт ІT ESG Hub від «Фонду освітніх ініціатив» збиратиме кошти, кожні 200 гривень з яких перетворяться у квітучий кущик калини до основного свята нашої держави.

 В акції можуть взяти участь як приватні особи, так і команди соціально-відповідальних компаній України, а імена всіх благодійників будуть вказані на меморіальній табличці скверу. Після висадки всі рослини будуть взяті на баланс Комунального підприємства по утриманню зелених насаджень Солом’янського району міста Києва, що забезпечить догляд та полив висадженої алеї. 

Перші 20 кущів калини вже заплановані до висадки завдяки донатам від команди «ІТ-Інтегратор».

«Компанія «ІТ-Інтегратор» вже не вперше ініціює та проводить широкомасштабні національні КСВ-проєкти. Головний принцип ESG-політики компанії – постійно поглиблювати власну експертизу в сфері корпоративної соціальної відповідальності та допомагати не словом, а ділом в тих гуманітарних сферах, які потребують цього найбільше, особливо під час війни», – зазначає Віцепрезидентка «ІТ-Інтегратор» Надія Омельченко.

Реалізуючи на практиці ці принципи, зокрема у травні поточного року колектив «ІТ-Інтегратор» вже провів у Сквері ім. Мирослава Мисли соціальну волонтерську акцію та власними силами відновив понад 100 об’єктів благоустрою та дитячий майданчик цієї затишної зеленої зони.

Результати роботи команди можна побачити у фотозвіті акції «Вишиванкові сквери України», символічно проведеної у День вишиванки 18 травня 2023 року на території відновленого скверу на офіційному сайті КО «Київзеленбуд» та Асоціації корпоративних медіа України.

«Такі акції, як «Вишиванкові сквери України» та «Калинова Алея» від ІT ESG Hub та «Фонду освітніх ініціатив», дуже потрібні сьогодні нашому місту, адже це – не тільки “зелені легені” столиці, але й турбота про емоційне здоров’я містян, а також збереження пам’яті про наших захисників та національні традиції», –  розповідає Генеральний директор КО «Київзеленбуд» Олексій Король.

Під час війни комунальні служби столиці продовжують виконувати повний обсяг робіт по забезпеченню життєдіяльності міста. Розуміючи важливу роль зелених насаджень для міста, а також особливе значення для психологічної стійкості киян, підприємства КО «Київзеленбуд» районів міста піклуються про комфорт зон відпочинку.

Водночас великого значення набуває і активність самих киян щодо повернення Києву статусу найзеленішого міста Європи. Такі можливості передбачені як на порталі «Київзеленбуду», так і за ініціативами соціально-відповідальних бізнесів України, такими як «Калинова Алея» від ІT ESG Hub.

 «Висаджуючи дерева та кущі у місті, кожен з нас має розуміти, що рослини потребують належного догляду. Наприклад, та ж сама калина доволі чутлива до недостатнього поливу і може загинути у молодому віці через брак вологи. Тому важливо, щоб усі висаджені молоді рослини були вчасно взяті на баланс відповідними міськими службами або балансоутримувачами та отримували професійний догляд. Калина – не тільки оспіваний у фольклорі національний символ; вона – важлива складова екосистеми міста, бо на додачу до неабиякого декоративного ефекту, традиційне являється кормовою базою для комах та птахів», – коментує проєкт видавчиня журналу «Ландшафт і Архітектура» Ольга Камолікова. 

Акція зі збору коштів для висадки великої «Калинової Алеї» від ІT ESG Hub за офіційної підтримки «Київзеленбуд» вже розпочалася та триватиме ще понад сорок п’ять днів до 23 серпня включно.

 Задонатити на придбання та професійну висадку та догляд за власним кущем калини або декількома рослинами у сквері імені Мирослава Мисли, як символ нашої пам’яті та великої вдячності нашим загиблим захисникам, ви можете на МОНОБАНКУ проєкту.

Приєднуйтесь та ставайте частиною відкритих загальнонаціональних ESG-проєктів від ІT ESG Hub, БФ «Фонд освітніх ініціатив» та «Київзеленбуд».

 

 


Тематика публікації:            

Останні публікації цього розділу:

Ресурсні центри для неурядового сектору Півдня України визначили пріоритетні сфери розвитку

У Житомирі обговорили Рік дії Закону «Про медіа»

Захоплююча подорож до внутрішнього ресурсу: підсумок майстер-класів від Центру АХАЛАР

Інклюзивне відновлення та відбудова: конференція та рекомендації від експертів

В Україні запустили онлайн-курси англійської для працівників ДСНС

Українські благодійники отримали високу оцінку від моніторингової місії Americares