У Києві відбувся фінальний круглий стіл проєкту “Голос жінки має силу”

16 жовтня в місті Київ відбувся фінальний круглий стіл проєкту "Голос жінки має силу-2020". В Київській області проєкт реалізовувала громадська організація "Калинове гроно" спільно з ГО "Фундація ...

Додано:
Anna Borysova

Без названия (1)
У Києві відбувся фінальний круглий стіл проєкту “Голос жінки має силу”

16 жовтня в місті Київ відбувся фінальний круглий стіл проєкту “Голос жінки має силу-2020″. В Київській області проєкт реалізовувала громадська організація “Калинове гроно” спільно з ГО “Фундація прав людини”  за підтримки Інституту міжнародних культурних зв’язків (Institut für Auslandsbeziehungen) та Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина.

Метою проєкту є установлення в суспільстві гендерної рівності, забезпечення виконання в Україні умов Резолюції 1325 РБ ООН, підтримка місцевих органів влади та неурядових організацій, що працюють на місцях, для забезпечення політичної, соціальної та економічної участі жінок у всіх суспільних процесах, розширення можливостей жінок та посилення їхніх голосів на місцевому рівні, створення простору для повноправної участі жінок з усієї України у вирішенні питань, пов’язаних з побудовою миру та встановленням безпеки на національному рівні, розвиток блогерства як інструмента впливу та каналу комунікації для цілей миротворчості, послаблення напруження та пом’якшення конфліктів у суспільстві. 

У кругломі столі взяли участь представники влади, активісти, журналісти та наукове товариство. Обговорення мало 3 етапи: 

  • говорили про свободу. Що таке свобода? Чому вона так цінна для нас? Чи обмежена свобода внутрішньо-переміщених осіб?
  • говорили про проєкт. Як проходив проєкт? Хто такі амбасадорки і які міні0проєкти реалізовували вони на місцях? Які результати отримали?
  • говорили про діалог. Грали у гру “Переселенська блуканина”, яка дозволила кожному з учасників круглого столу  відчути на собі всі ті перешкоди і обмеження, через які проходить людина, яка вирішила покинути зону конфлікту на Сході України.

При підведені підсумнків координаторка проєкту, Борисова Анна, зазначила, що проєкт не лише допоміг реалізувати заплановані ідеї, але й сприяв розвитку внутрішнього потенціалу жінок, тому 2 з 5 амбасадорок та багато учасницб проєкту наразі балатуються до органів місцевого самоврядування та мають чікті плани щодо покращення життя своїх громад.


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Мережа правового розвитку — 2024: інновації інструментів доступу до правосуддя та відповідальне членство

Skills4Recovery та JA Ukraine провели ярмарок молодіжного підприємництва Junior EXPO-2024 у Хмельницькому

Український молодіжний фонд уклав Меморандум з ЮНІСЕФ

Покращення відчуття безпеки в громадах або Нові змісти «Правоспроможної громади»

У Києві презентували робочу групу, яка опікуватиметься цивільними заручниками, затриманими росією

Опитування щодо потреб та викликів серед ініціатив/організацій, що надають психологічну та юридичну допомогу